| Speed99 a întrebat:

Asta chiar e ciudat : http://app.thefacesoffacebook.com/.

Intrebare : Daca te mint iar apoi iti zic ca te-am mintit dar de fapt ce am zis e o minciuna, iar tu zici ca ma ierti, dar de fapt minti, peste o ora, imi zici ca de fapt nu ma ierti si ca imi esti dusman de moarte pentru ca te-am mintit dar tu de fapt minti ...am... am uitat intrebarea!

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Piciul ăla de la avatar e domnia ta?

| Furculingură a răspuns:

Ultima ştire din Irak: كأننا عشرون مستحيل في اللّد ، والرملة ، والجليل هنا. على صدوركم ، باقون كالجدار وفي حلوقكم ، كقطعة الزجاج ، كالصبّار وفي عيونكم ، زوبعة من نار. هنا. على صدوركم ، باقون كالجدار نجوع. نعرى. نتحدى. ننشد الأشعار ونملأ الشوار

* total random answer *

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Furculingură):

كقطعة الزجاج = am tras o basina, scuzati! laughing stiai ca asta inseamna?

| Furculingură a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Răspunsul tău m-a făcut să bag şi eu textul în Google Translate să văd ce îmi dă. laughing

" În inimile voastre, stau Kaljaddar în Helloukkm, un pahar bucată "

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Furculingură):

Depinde din ce limba ai translatat, eu din ciuicumelcara am tradus

| condemnedAntagonist a răspuns:

Păi e adevărat că ai minţit, şi eu nu te-am iertat pentru că ştiam de la bun început, şi m-am împăcat cu ideea, dar tot duşman de moarte rămâi.

| zurick a răspuns:

Raspuns:3 Sud Est

| єχcєєℓ a răspuns:

Nici tu nu știi să zâmbești frate?
laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asa si... ce mai ai de intrebat?

| suităr a răspuns:

1.Ce tare.
2.Bun venit in lumea ne-fotogenicilor.

| ErrorFound a răspuns:

Daca te intreb daca vrei sa faci *** cu mine, raspunsul la acea intrebare ar fi acelasi cu cel de la aceasta intrebare?

Sa te vad laughing

| Ayako a răspuns:

M-am învăţat minte.Nu mai apăs pe nici un link.
M-ai pierdut de la ''dacă''.

| Neverwas a răspuns:

Si ce?
Eu imi uit mereu intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De neînțeles, dar tot e mai ușor ca limba matematică.
Apropo, ce avatar...smug

| Speed99 explică (pentru anonim_4396):

Si pot sa pun pariu ca urmatorul raspuns este tot de la o fata, care si ea se mira de poza de profil a mea... rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Dar care fată? Ce repede m-ai uitat T_T
Lasă, eu tot te-am ținut minte phbbbbt

| Speed99 explică (pentru anonim_4396):

Nu te-am uitat. Nu v-am uitat pe nici unu' dintre voi O.o *telenovele*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Repede, vezi c-am apărut pe Acasă TV! Cum îmi stă părul? De ce te bagi în cameră? Eu nu mă văd sad

| Speed99 explică (pentru anonim_4396):

Sa nu iti pierzi focusu', uita-te la camera de filmat in continuare!
*Speed isi ia hainele si pleaca*
Stai pe loc! Nu pierde din ochi camera de filmat!
*si inca la 10 mii de ecouri!*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Își ia hainele...rolling on the floor

| Speed99 explică (pentru anonim_4396):

Mdea, acum m-am prins, asta a sunat mult mai pervers in realitate... rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Exact...rolling on the floor
La ce se gandeste Speed smug

| αɴι28 a răspuns:

Nu inteleg nimic.
Intrebare: Ala din poza esti tu? thinking

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

1.) Nici nu trebuie sa intelegi
2.) Nu, e mama. -.-"