| Laurentiu_1060 a întrebat:

Intrebare petru fete.De ce mint femeile in loc sa spuna adevaru:? adica stai cu un baiat si nu iti mai place de el sau ceva,,, de c nu ii spui si il minti spunandu-i ca ti la el... da tu de fapt il inseli?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna.
"de ce mint femeile", dar barbati de ce mint?
Personal, nu am stat niciodata cu un baiat din mila, bani, ca n-am cu cine sa stau. Nu pot. Nu-mi place. Nu NIMIC. happy.

Daca ti s-a intamplat imi pare sincer rau, mai sunt si d`astea, sper sa te ajute Dumnezeu sa gasesti o fata care sa te merite.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ti s-a intamplat asta,ai avut mare ghinion si imi pare rau.
Ai avut langa tine o fata,o femeie incapabila sa te aprecieze,mica la suflet si falsa.
O femeie adevarata,in primul rand se respecta pe ea,nu poate sta langa un barbat pe care nu-l iubeste,nu se constrange singura!
Nu-ti pierde increderea, exista asemenea femei, doar trebuie sa cauti mai atent...

| vlaaddd a răspuns:

Asa sunt majoritatea fetelor.

| xButterflyxX a răspuns:

Unele fete se gandesc ca baiatul va suferi si de aceea prefera sa ascunda adevarul si sa insele. pana ce sunt prinse.big grin

| ღAζεxaღ a răspuns:

Buna! Faza e ca poate i-a fost mila de tine si na vrut sa te raneasca.Si sa stii nu toate femeile is mincinoase u doar caut-o pe cea potrivita, ai o viata inaintewinking! Traieste-o Distreazate simtete binee!; x

| Diana_6668 a răspuns:

Fiindca nu vrem sa-i ranim.

| crysyone a răspuns:

Pentru ca poate ii este mila si vrea ca tu sa suferi sau poate nu isi gaseste cuvintele sau momentul sa.ti spuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu vrei sa il ranesti, sa ii ranesti orgoliul si increderea in sine. Dar totusi se face mai mult rau si se realizeaza dupa.
Parerea mea.

Si eu sincer nu mai pot sta cu un baiat care nu il plac, ii zic bye'bye si dupa trec la urmatoru [ daca exista unu ] pentru ca nu are rost sa inseli.