| Mokaxoxo a întrebat:

Asta este ultima noastra zi pe TPU,nu-i asa? Ok, cine vine maine la mine? O sa ne radem de oamenii care cred in apocalipsa!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Nu ma doar intarzie, am vorbit cu Apocalipsa si a zis ca a ramas inzapezita cica ajunce pe la 9 :45.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și de tine?batting eyelashes

| JustMusic a răspuns:

Eu o fac deja, dar e mai bine daca sunt mai multi, eu deja sunt pe drum.Trebui sa aduc ceva?

| Aleqa a răspuns:

Vin si eu, aduc vodka.

| Xtadelo a răspuns:

Hai c am supravietuit laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru JustMusic):

Pff...

| JustMusic a răspuns (pentru Xtadelo):

Nu ma doar intarzie, am vorbit cu Apocalipsa si a zis ca a ramas inzapezita cica ajunce pe la 9 :45.

| W3R4 a răspuns:

Vin,dar daca ma imbat, tu ma duci acasa!

| umbrax a răspuns:

Eu vin

| OskarRM a răspuns:

Aduc eu popcorn, dar vin ca să râdem, nu să NE râdem.

| IAmAFreak a răspuns:

Vin si eu! Aduc ciocolata

| dragoilidia a răspuns:

Da vin! Dar sa radem nu sa ne radem pe noi. Sper ca ai inteles! O zi placuta!

| aLex22andra a răspuns:

Salut!
Vin si eu, o sa aduc sucurile, ce preferați: Pepsi, COca cola, Fanta, Sprite, mirinda sau din alea mai naturale?laughing