| alexandraheart19 a întrebat:

Maine la 13:11 se spune ca vine apocalipsa...voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Strumpfi a răspuns:

Ee,vine pe dracu'! laughing. Doar mayasii astia sunt de vina.Li s-a terminat hartia pentru calendar si acum spun ca vine sfarsitul lumii! Ce sa le faci? rolling on the floor

12 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Eu am auzit ca maine la ora 9:00 laughing)

| Vreoproblema a răspuns:

Cred ca nu mi pasa...

| WhiteLife a răspuns:

Nu vine maine. Nici la 13:11, nici la alta ora.

| Ramona000 a răspuns:

Nu vine nici o apocalipsa de unde ai auzit si prostia asta de la niste oameni stai sa zic si eu pe 25 decembrie o sa apara dinozaurilaughing) doar ca mayasii nu au mai avut chef sa scrie in calendar peste 21 astia zic ca vin apocalipsa eu una nu cred doar dumnezeu stie oricum o sa vina apocalipsa o data si o data dar noi nu avem cum sa stim cand sad

| Flaviia16 a răspuns:

Nu vine nimic laughing

| onutzaskumpik a răspuns:

Americanii au mostenit prostia lor de la mayasi happy LOOL de unde altundeva... e o prostie, stai sa vezi ce-o sa fie maine la americani... o sa urle aia pe acolo laughing vreau popcorn

| niko200 a răspuns:

Nu cred.

Si in Biblie scrie ca nici Ingerii nici altcineva din cer nu stie cand va veni si stiu astia de la televizor sau expertii in stiinte?

Acest lucru il stie doar Dumnezeu..nu niste oameni care raspandesc zvonuri care, apropo, fac asta pentru ca ei castiga foarte multi bani din afacerea asta cu "Apocalipsa".

| Skizzi a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu, de loc

| Diutza18 a răspuns:

Nu vinewinking Mayasii nu au de unde sa stie cand va veni. Apocalipsa va veni cand Dumnezeu va dori nu cand zic ei pentru ca ei nu au de unde sa stie nici macar ingerii si oamenii cerului nu stiu dapoi ei. :-J Nu au ce face si or zis ca sa faca si ei acolo cica ceva stiinte despre apocalipsa sa ia si ei niste baniwinking

| MikulAjutor a răspuns:

Daca vine asta e...prea a ajuns lumea asta de caXXt... daca nu vine iti vezi linistit de viatatongue

| Linna_CatHu_1998 a răspuns:

Ca e o prostie,,. lipsa de ocupatie, ca sa se panicheze lumeawinking Deci... calm :*

| Papusika14 a răspuns:

Auziti nu mai credeti in prosti!