| iseenochanges a întrebat:

Astazi a trebuit sa plec undeva si nu mi-am mai gasit rucsacul,si de grabit ce am fost mi-am pus toate lucrurile in niste chiloti tanga si am plecat,am dat numai peste ciudati,adica toti se uitau ciudat la mine,chiar si -n metrou,ce lume, nu?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Lasă frate, mâine o să fie mai bine.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ai avut rabdare s-o suni pe prietena sa-ti imprumute chilotii tanga dar nu ai avut timp sa iei un rucsac?laughing
PS:Nu te suparalaughing

| Ashadow a răspuns:

Asa se holbau si la mine vara trecuta cand n-aveam ochelari de soare si i-am inlocuit cu un sutien.Ce e in neregula cu oamenii astia?

Răspuns utilizator avertizat
| Fridăm a răspuns (pentru Ashadow):

Te'am văzut. Eu eram pe acolo prin colţ, cu şosete în loc de mănuşi, remember?

| Ashadow a răspuns (pentru Fridăm):

A da... Tu erai cea care radea cu gura pana la urechi.Ti-am si zis: "Las ca te tin eu minte"

| Fridăm a răspuns (pentru Ashadow):

Mă gândeam că mă ţii minte pentru ''vestimentaţia'' mea thinking

| Ashadow a răspuns (pentru Fridăm):

A,da, si aia... laughing

| drogh a răspuns:

Da... ce lume. La cât te umflaţi erau chiloţii tanga, probabil te credeau putred de bogat. Şi se gândeau...

| 00AName00 a răspuns:

Nu.

| SilentSuicide a răspuns:

Da, ce lume... Macar le-ai gasit un motiv de barfa.

| whattt a răspuns:

Ma faci sa rad

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Da...ce lume!rolling on the floor