| HabarNamPeCePlanetaTraiesc a întrebat:

Ati alunecat vreodata pe o coaja de banana si ati cazut spectaculos ca in filme?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Nu dar am alunecat pe voma. laughing

Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu. sad

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu.

| Aleqa a răspuns:

Care banana?
A...

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| LolaLollita a răspuns:

Nu pe o coaja de banana. Ci pe o treapta cu gheata. Am aterizat trei trepte mai jos.

| drogh a răspuns:

O singură dată. Dar nu știu ce mi-a atenuat căderea... fundul sau podeaua...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| fadnox a răspuns:

Eu cad si fara sa alunec pe coji de banane...

| Almássy a răspuns:

Inca nu!hee hee totusi ar fi o experienta...happy new year si tot ce iti doresti in 2013

| ILoveTacos a răspuns:

Da,dar fata de aia din filme, eu am dat cu capul de un dulap si mi-am varsat bolul cu cereale.

| XBrunetteX a răspuns:

Nu...asta se intampla doar in desene animate laughing

| PŞtefaniaP a răspuns:

Nu, Dar tu HabarNamPeCePlanetaTraiesc? laughing

| Bubbles12345 a răspuns:

Eu nu dar uitati ce prosti sunt asta http://www.youtube.com/watch?v=eqcNn0NB98M

| zoeZoe a răspuns:

LOL, nu, doar pe gheata mi s-a intamplat

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Nu...bananele sunt prea scumpe. Mai ales coaja lor. Eu am alunecat pe toate fructele, legumele, fiintele
Universului. De exemplu: pe frati-miu sau pe o coaja de lime.