| Prezidentul a întrebat:

M-am intalnit cu o baba si mi-a zis ca sunt frumos, dupa care a calcat-o masina, este un semn?
Dupa ce a calcat-o masina am vrut sa ma sinucid, dar mi-a aparut in cale inca o baba care imi zicea ca sunt frumos, cand ne-am despartit a alunecat pe o coaja de banana si a murit...
Acum sunt in depresie si nu stiu de ce mi-au aparut acele babe in fata.

Intrebarea este: cine sunt babele?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Parerea mea umila este ca aceste babe reprezinta continuitatea temporala si deficitul proportional cosmic in raport cu materia atomica.
Babele acestea au facut un salt in timp pentru a te anunta pe tine de ce va veni.(Inainte sa faca saltul erau bunaciuni tinere, dar timpul este relativ, cat ai clipi s-au transformat in babe.
Semnificatia primei babe muribunde este aceea ca rasa umana va fi prima oara decimata de stiinta(masina), iar a doua baba muribunda spune ca dupa ce vom fi decimati de stiinta si natura isi va cere tributul(fiind reprezentata de banana). Rasa umana va fi distrusa.

| Prezidentul explică (pentru SergiuBoss11):

Da, corect. Ai analizat bine din toate punctele de vedere morfo-artistice definitia babelor si caracterul acestora, fundita

7 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

sunt mamele tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medusa si surorile ei.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Peste o luna e ziua mea.

| Amegadaisuki a răspuns:

Moartea intreaba de tine stiu ca iti convine e placeea ta sa pai sa mori ca sa zobori peste nori tip AMEN laughing)

| Hitler666MD a răspuns:

Extraterestri care sunt controlati de ANIHILATORUL care doreste sa distruda acest pamant. Esti unul din putinii are a putut supravietui atacului lor, fii fericit. FUNDA.

| Hid a răspuns:

Cred că îi grav...