| GigelFrone01 a întrebat:

Ati plecat toti? AikkoxD? Aneurysm? Cineva?
Ce s-a intamplat cu ei?

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

*cri cri*

| robijam a răspuns (pentru Musique):

Ce le-o facut vecinu tau de la 3!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

| Musique a răspuns (pentru robijam):

Sunt sechestrați.

| robijam a răspuns (pentru Musique):

Hai sa chemam politia :))))) click here pentru a suna : http://www.trilulilu.ro/video-haioase/vine-politia-parodie-manea
=)))))))))))))))))))))))))))))

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

I-am omorat cu o BAzooka

dc?

| GigelFrone01 explică (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Ma miram eu de ce nimeni nu mai da raspunsuri amuzantelaughing

| Xtadelo a răspuns:

R.i.p.

| Crucified a răspuns:

Au fost ingropati in cimititirul TPU. In schimb eu am inviat.

| FadetoBlack a răspuns:

Rest in peace!

| XBrunetteX a răspuns:

Poate si-au schimbat numele (pe TPU.)

| Indestructible a răspuns:

Au murit de ciumă.

| IssabellaLoLa a răspuns:

Am vorbit cu ei,si am aflat ca s-au mutat din tara,unde nu exista TPU...
dupa care, m-au sunat si mi-au spus ca s-au asasinat unul pe celalalt sad
apoi dupa ce s-au gasit cadavrele de catre politie, au fost ingropate pe celalalt mal al raului.dar unul din ei a inviat si m-a sunat repede(noroc ca avea telefonul) si mi-a spus ca nu nu mai are aer si se sufoca acolo, in mormant.[tin sa mentionez ca ea a fost muscata de un vampir si dupa ce a murit, a devenit vampir si ea]si cum spuneam.m-a sunat si mi-a spus ca e ingropata in Narnia.
Dar cum eu aveam Anatidaefobia, am traversat granitele cu o rata destul de simpatica..care m-a ajutat sa zbor peste oceanul pacific! a fost destul de tare!winking
cand am ajuns acolo, i-am trimis un mesaj lui AikkoxD in care i-am scris: "e adevarat ca il iubeai pe Aneurysm?''si ne-am trimis mesaje pe tema aceasta pana cand rata aceea m-a tras de camsa, in semn ca a gasit locul unde era(rata aceea avea un simt al mirosului grozav din doua motive:1.ca a fost muscata si ea de un varcolac sau bineinteles ca s-a dat cu o tona de parfum de ii simteai mirosul de la 19756 km distanta!)
in sfarsit, am dezgropat-o si, fiindaca ii era foame(fiind vampir)s-a hranit cu sangele ratei.ADIO mr. ratulescu sad...
si dintr-o data, a inceput sa ploua! l-am ingropat pe mr. ratulescu si la fel si fobia mea!
ne-am adapostit intr-o pestera, desenand tot felul de inscriptii in narniana(cunosteam amandoua limba de la profa de geo. care a fost rAPita de extraterestrii acolo, in narnia.si a invatat repede narniana big grin)
dar dupa 1 an de ploaie, s-a facu in sfarsit soare.Ne-am dus sa-l cautam pe Aneurysm(numele lui real este fuego big grin)si el, din pacate, era mort.Dar cum AikkoxD era vampir, a reusit sa il invie.atunci am intrebat-o daca poate sa il invie si pe mr. ratulescu(va mai amintiti de el,nu?)ea a spus ca poate doar daca m-ai bea sange,dar fiindca era animal, trebuia sa bea sange de om.s-a sacrificat Aneurysm care avea o cantitate de glicemie destul de mare, si l-a inviat pe mr. ratulesu. Ce bucuroasa am fost! big hug
dar in final, am zburat toti trei, cu mr. ratulescu inapoi in Romania.Acolo,s-a intalnit cu miss. ratisuca si s-au intragostit iar acum au o familie fericita big grin
am ajun lacasa fiecaruia si, cand am vazut ca bradul lui Aneurysm nu era impodobit, mi-am dat seama ca era doar o gluma, chestia cu fuego.si pe AkkioxD la calculator, dar ea trebuia sa isi caute inelul acela, cu care poate iesi la soare. Deci sa iti spun despre fiecare big grin :

AkkioxD: isi continua viata ca un vampir deci cu siguranta nu a murit!

Aneurysm:este bolnav la pat pentru ca el de fapt trebuia sa aiba glicemi ca altfel se imbolnavea(si asta a facut).

Mr.ratulescu:probabil este la servici(serviciul lui fiind sa se uita la mine tot timpu angry )

iar eu:tocmai am spus ce s-a intamplat cu cei doi si astept o funda pentru ca am scris asaaa mult laughing

si am incalecat pe o sa
si-am raspuns la intrebarea asta!
laughing

| AikkoxD a răspuns (pentru IssabellaLoLa):

Wtf...prea mult TVD.
M-am pierdut de la "s-au găsit cadavrele"...

| AikkoxD a răspuns (pentru AikkoxD):

*se întoarce în mormânt*

| IssabellaLoLa a răspuns (pentru AikkoxD):

rolling on the floor
AikkoxD ai revenit laughing big hug
ok, nici sa nu citestilaughing
si imi cer scuze daca te-ai simtit jignita..nu am vrut sa fie asa(si nici Aneurysm) am pus raspunsul asta ''amuzant'' straight face, ca tot suntem in categoria tiriva/amuzante si vorba lui GigelFrone01 nu se mai dadeau raspunsuri 'amuzante'...
dar oricum, noi stim bine ca nu esti un vampirlaughing si mi-am lasat 'imaginatia' sa o ia la vale laughing
oricum, sper ca nu te-ai suparat pe mine puppy dog eyes
doar glumeam.

| AikkoxD a răspuns (pentru IssabellaLoLa):

Staaai să ne înţelegem. Doar pentru că am intrat acum, nu înseamnă că am revenit. Am precizat într-unul din răspunsuri că mă piş pe TPU, în special pe t/a care e mai jegoasă ca aluniţa femeii dă serviciu.
Nu m-am supărat pe nimeni happy

PS: strângeţi bani şi seminţe dacă vreţi să rămân.

| IssabellaLoLa a răspuns (pentru AikkoxD):

laughing ok e bine ca nu te-ai suparat pe mine :O3
iar restul e decizia ta, daca vrei sau nu sa ramai pe TPU, aici nu am cum sa ma bagbatting eyelashes
eu ma bucur doar ca nu te-ai suparat la ''raspunsul'' meu poate rautacios din alt punct de vedere.
pace peace sign

| AikkoxD a răspuns (pentru IssabellaLoLa):

Nu mi se pare răutăcios. Dacă aveam vreo problemă, ţi-o ziceam în faţă, cum fac de obicei. Probabil de asta jumătate din TPU nu mă suportă, dar ce să le fac? Majoritatea sunt nişte imbecili, puşti de maxim 14 ani care se cred cine ştie ce eminenţi.

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru AikkoxD):

Întoarce-te şi salvează-ne de la prostie.
Amin.

| AikkoxD a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Şi mie ce-mi iese?

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru AikkoxD):

Absolut nimic.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru IssabellaLoLa):

Daca imi faci o m**e te iert puppy dog eyes

| IssabellaLoLa a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

La cat de rusinos esti, si tupeist in fata calculatorului, mi-e ca vei lesina.

| Asami a răspuns:

Probabil pentru ca a inceput scoala...Dar vine vacanta de iarna big grin