| GigelFrone01 a întrebat:

De ce mi se pare categoria asta asa goala? ce s-a intamplat cu musique, blessingand..., aikkoxd si ceilalti? unde sunt?

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

laughing se numeste 'maturizare' poate? sau... poate au o pasa proasta laughing

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Iti spun eu ce s-a intamplat:
musique mai intra, e pe aici pe undeva
blessing e cu gagicile smug
iar aikkoxd e cu bacul, daca nu ma insel

| ??c??? a răspuns:

I-ai gonit tu cu muzica ta de 2 leihee hee

| Speed99 a răspuns:

Oameni buni ce va tot plangeti ca nu mai intra ala, ala sau ala?! Ei mai ies si pe afara cu prietenii, mai exerseaza pentru scoala/liceu, se duc la rude, nu ca UNII DIN VOI, care stati toata ziua cu ochii in calculator pentru ca nu aveti nici un prieten si nici macar viitor.
Tot trebuia sa spuna cineva asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru ஐஐ):

Replica asta o foloseam cand aveam 10 ani.
Deci sa inteleg ca si tu esti un/o alt/a obsedat/a de calculator si internet si nu stie ce e aia natura?

Răspuns utilizator avertizat
| MIRUNAmyra a răspuns (pentru Speed99):

Exact!

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns:

În neant.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu stiu, poate n-au net, poate mai ies si ei in ploaie cu amicii. Poate sunt la scoala, poate dorm, poate...sunt o multime de exemple...straight face

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Au plecat la alte categorii. Cred.

| umbrax a răspuns:

Au vazut ca categoria asta a devenit neamuzanta si ca majoritatea vin cu intrebari prostesti asa ca majoritatea ori nu mai dau la categoria asta ori nu mai intra pe TPU

| Xtadelo a răspuns (pentru umbrax):

Trist dar adevarat...

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

A plecat si ei in vacanta big grin