| Ramo024 a întrebat:

Ati primit vreodata un cadou care nu a fost pe placul vostru?

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

O geanta hidoasa. Bleahhhhh!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Dar nu cadoul conteaza, ci sentimentul cu care a fost ales si oferit, gestul, intentia...

P. S. am ales sa ignor categoria de data asta.

| Fragile a răspuns:

DA!
De ziua mea, cele mai oribile:
--niste pijamale :-&
--carti (cine e prost sa invete? laughing )
--colanti cu hannah montana, serios vorbind, deja a devenit stupid

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| TVD a răspuns:

Mdaa laughing
o colega imi lua mereu carti de ziua mea laughing

| Ramo024 explică:

Crede-ma, draga AnonimA, raspunsurile la intrebarea asta pot fi mai mult decat funny

| BlackRainbow a răspuns:

Ce e amuzant in intrebarea ta?;]]
Ai gresit categoriiiaa no talking
Si sa iti rapund, mda am primit, dar ...gestul conteaza happy.

| Asdgjkjgs a răspuns:

Cred ca tuturor ni se mai intampla uneori... Dar conteaza sa stim sa-l acceptam cu diplomatie