| Dalmore a întrebat:

Care e cel mai tâmpit cadou pe care l-ați primit vreodată?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand a venit cu mana goala si a zis lma nu prescurtat a zis.

Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns:

Dupa intrebarea de astazi nu este inca evident ca sunt regina cadourilor tampite? laughing
Acum 4 ani am primit doua ceasuri iar anul trecut, volumele Game of Thrones cu raft si harta. La un pic mai mult de o luna dupa ce le cumparasem eu.

| Dalmore explică (pentru Dorotheea21):

Acum am văzut-o. Măcar erau Fossil? laughing

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Dalmore):

Nu, laughing
Nu vrei sa citesti Game?batting eyelashes

| DonEduardo a răspuns:

O culegere de matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bluză extrem, dar extrem de urâtă când eram mică. Femeia care mi-a făcut-o cadou era o prietenă apropiată de-a bunicii.La câteva zile după ce am primit-o, a trebuit să mergem până la ea acasă, iar bunica mea desigur că a vrut să mă îmbrac fix cu acea bluză.Am început să mă crizez şi după ce a ieşit din cameră, am luat foarfeca din sertar şi am tăiat-o în două.Era de-a dreptul oribilă, nu puteam să ies aşa pe uşă.

| ibaal a răspuns:

"La multi ani" laughing "nu am avut timp sa trec sa-ti iau ceva...ma revansez eu"...
Siii...stai si-asteaptalaughing
NIMIClaughing

| Mogiojojo a răspuns:

O pereche de sosete cu reni...

Răspuns utilizator avertizat