| allnamesweretaken a întrebat:

Care e cel mai naspa cadou care l-ati primit vreodata? :]]

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un ursulet mare roz.Nu imi plac ursuletii.Nu imi place rozullaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

O veioza de masa cu ceas cu cuc! Cand mi-era lumea mai draga imi tipa cucul in ureche! I-am scos bateriile si l-am lasat mut!

mariana
| mariana a răspuns:

Probabil ca sunt multe cadouri mai putin inspirate, dar apreciez ca important este gestul ca cineva si-a adus aminte ca este ziua ta si in felul lui a dorit sa-ti faca o bucurie. Desigur, sunt si cadouri care te surpind, prin mesajul transmis, ori prin naivitatea si chiar prin gustul mai putin ales, dar oamenii asa sunt facuti fac si ei cadouri dupa cum se pricep si mai ales in functie de bugetul pe care-l au. Poate ne dorim lucruri fine, masini, coliere etc. dar repet important ca ziua noastra a stat in atentia celor ce ne inconjoara si au vrut doar sa fie draguti si sa-ti faca o surpriza. Imaginati-va ca de ziua voastra ati fi singuri si nimeni nu v-ar calca pragul, atunci ar fi mai bine?
Gestul conteaza pana la urma.
Sa aveti priteni care sa stie de voi si atunci cand sunteti bucurosi si atunci cand sunteti tristi, pentru acest lucru este foarte important.
Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de toate prilejurile in care sunteti inconjurati de iubire, fie ca primiti cadouri ori nu.

| OanaG a răspuns:

Nu am primit cadouri naspa!

| Ana a răspuns:

Un set de cesti laughing

| Ea12345 a răspuns:

O gaina impaiata, cu niste oua de plastic langa.Am apreciat gestul, dar nu mi se pare prea dragut cadoual.Parca e cu subinteleshee hee

| Derye a răspuns:

O punga de pufuleti, lol, a venit tipu' intr'o zi la mine, si cica La multi ani. =]]

| gabriela a răspuns:

O vaza de lemn. cu flori de plastic in ea oh go on

| Bia:X a răspuns:

thinking cred ca un ceas oribillll pe care tipa a mai dat si 50 de leilaughingrolling on the floor acum il tin ascuns intr-un dulaplaughing

| cosima11 a răspuns:

O bluza de la 10 lei laughing)

| aallexxannddrra a răspuns:

La 12 ani cand totusi eram matura, matusa mea care ma crede inca un copil de 5 ani, mi-a adus un set de chiloti normali care ii gasesti la toate magazinele cu textul : "3 la 10 mii" laughing PENIBIIIIIIIIIIIIIL straight face

| love44katyp a răspuns:

Nu stiu, am fost multumita de toate pana acum...

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu mai stiu daca nu mi. a placut vreunul dar sunt multumita ca l`am primit!happy

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Cand eram mai mik adoram hainele roz.si de ziua ma parintii mi-au dat o pereche de pantaloni maro de baieti(sunt fata:d). tin minte ca am inceput sa plang cand i-am vazutlaughing

| luetA a răspuns:

Nu prea am primit cadouri ''naspa'' dar stiu pe cineva care a primit sapun, sampon, deodorant, periuta+pasta de dinti.Mai bine ii spuneau direct ''MAI SPALA-TE!''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Savarine cu multa mult frisca de la bunica, cand eram mica frustrated.
Era cel mai prost cadou din lume, dupa ce ca nu imi place aceasta prajitura mai fac si alergie la frisca oh go on, eh da ce sa stie ea daca nu ii pasa si nu se intereseaza tongue.

| PapUsHykA a răspuns:

Un kg de mere happyhappy

| andrushky a răspuns:

Machiaje barbie. devil la 11 ani rolling on the floor

| jojo_9431 a răspuns:

O cana cu urari.
Poate ca aceea cana nu era chiar asa de najpa,
dar avand in vedere ca acea prietena mi-a mai dat una identica
si anul trecut de ziua mea,
asta e najpa!