| just.for.you a întrebat:

Ati spionat vreodata pe cel/cea mai bun/buna prieten/prietena a voastra? daca da cum a fost? si de ce ati spionat?

Răspuns Câştigător
| mikiscence a răspuns:

Da .si am avut o mare surpriza...se culca cu prietenul meu. .si imediat m-am lasat de spionaj si de prietene...laughingforever!

8 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Sincer, nu, nu-mi aduc aminte sa fi spionat pe cineva. Dar am fost spionata de fostul meu prieten odata, pentru ca, zicea el ca era prea frumos sa fie adevarat ca sunt numai a lui.Pana atunci avusese de-a face cu fete care i-au inselat increderea si ii era foarte greu sa mai aiba incredere in vreo fata. Din fericire pentru amandoi, am trecut cu brio testul fidelitatiitongue!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu am facut niciodata asta pentru ca am mare incredere in prietenii mei.happySi nu cred ca era necesar sa ii spionez big grin

| ioanaa a răspuns:

Nu, pentru ca odata ce era prietenul meu, aveam incredere in el si nu avea rost sa fac chestii din astea.

| Sara2 a răspuns:

Daaa cand eram mica ...stii cum sunt copii ce ne mai urmaream unele pe altele... ziceau 2 fete k se duc la magazin restul tiptil dupa ele...ne gandeam k poate vor sa scape de noi sau au secrete...chestii tipic copilaresti

| guralivul a răspuns:

Nu cumva vezi prea multe filme?:laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare : unde imi gasesc pixu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh