| Rango a întrebat:

Ati facut vreodata sex oral cu prietena voastra? fundita

Răspuns Câştigător
| adrian1988 a răspuns:

Da dar sincer mie nu-mi prea place adica nu stiu ma simt aiurea, imi place sa primesc, dar sunt cam egoist cand vine vorba de oferit

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era cat pe ce dar circumstantele nu ne-au permis

| foxi a răspuns:

Nu! As face cu prietena ta!

| Raresik a răspuns:

Nu, si nici nu as vrea. mie unu mi-se pare un lucru scarbos happy

| crissnebb83 a răspuns:

Draga adrian inceteaza sa mai fii egoist altfel ai sa iti pierzi iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ele fac. cu prietenii lor. lor nu prea le place sa faca cu prietenele lor.simplu.baietii sunt mai curati la penis decat pe maini.la fete e invers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce boli poti sa capeti dupa Sex fara prezervativ? ajutati-ma