| anonim_4396 a întrebat:

Ati vrea ca intersectiile sa fie dirijate de politiste tinere, frumoase si imbracate in pantofi cu toc, ciorapi negri, chilotzei si sutien negru, cravata si cascheta de politista rolling on the floor Care ar fi efectul? Ar conduce soferii mai atent, ar fi mai voiosi la serviciu si mai iubitori in familie? rolling on the floor tongue

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

N-ar fi mai atenti, pentru ca ei in loc sa se uite in trafic se uita la chilotzei negri de politistelaughingrolling on the flooriubitori in familie.hmm.nu prea.cred ca o sa stea si ore in plus la munca doar doar sa mai vada o data domnisoarele...laughing

haidi pahappy

44 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Din cate stiu eu un agent de circulatie trebuie sa impuna respect, ori daca s-ar afisa in trafic precum ai zis tu nu vad rostul, incearca sa revii din lumea de basm la cea reala.

| Vizitiul a răspuns:

Adriana_sw33ty-cred ca faci mari confuzii in ceea ce priveste tematica acestui site, daca ati ajuns sa postati intrebari de basm, intrebari din imaginatia voastra bogata, intrebari care sunt mai degraba distructive pentru acest site. Ai afirmat ca eu nu am nici un rost pe site, dar te intreb eu pe tine, ce rost ai tu pe site? eu chiar nu vad nimic iesit din comun la tine, vad doar o minte de copila care inca plange dupa papusa iei favorita. Nu te supara pe mine ca nu ai motive intemeiate, am spus doar adevarul.

| psiholoaga a răspuns:

Bro, eu cred ca ce-ai mancat la restaurant era caine, pana la urma. Asa s-ar explica halucinatiile astealaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu vad cu ce m-ar afecta. Ar fi mai naspa daca ar fi dirijata circulatia de politisti de 1, 90m, bruneti, cu ochi albastri, cu zambet cald si muschi lucrati.
Daca vreau sa vad lenjerie neagra si pantofi cu toc, pot sa ma uit in oglinda, nu sa consum benzina pana la intersectie.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Bro: Ok...propteste-te in intersectie si, poate trec si eu pe-acolo. Cu asa inaltime, e imposibil sa te ratez.
@Adriana: chiar zau...la noi nu se gandeste nimeni. Numai burtosi in prag de pensie, frate dau din haripi prin intersectii.
@isushristos:calmeaza-te...respira...incearca sa-ti imaginezi ca neuronul tau are nevoie de putina odihna. Nu mai sari asa la beregata, ca nu-i cazul.
In fond, uita-te si tu la ce categorie e pusa intrebarea.
Doar n-oi fi vrand sa gasesti aici panseuri savante despre nemurirea sufletului.

lolita
| lolita a răspuns:

Intersectia ar fi plina de accidente zilnice si in primul rand plina de soferi.

mariana
| mariana a răspuns:

Imi pare rau Bro, daca stai in intersectie mai mult timp, "zgaindu-te" la politistele sexi, poti sa racesti, sa te traga curentul si nu cred ca ti-ar place; in plus cred ca, din cauza aglomeratiei nu prea ai putea sa le vezi asa de bine cum ti-ar place, motiv pentru care te invit sa-ti continui visul, pentru ca mai este pana dimineata.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro ideea ta nu-i asa rea laughing dar de ce esti egoist si nu te gandesti si la soferite? thinking big grin... de exemplu "domnul" politist ce m-a amendat de dimineata ...era big grin whistling ft tinerel si...big grin sexi...cum ar trebui sa fie imbracati si ei in intersectii? big grin ...zau daca nu as circula numai fara centura si as mai depasii si viteza rolling on the floor rolling on the floor doamne doamne numa' sa ma opreasca... ahhhh si ce amenda sa-mi dea? big grin rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro cam asa ceva ai vrea sa vezi la intersectie :D
http://www.anythingcostumes.com/sexy-policewoman.html

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Mdaaa...am gasit si un politist :( dar nu-i corect :((:(( la voi sa fie aproape dezbracate si la noi nici pe jumate? :-S

http://www.scavengeinc.com/mens-sexy-cop-costume-pe-4281.html

nu ma mai joc :(( :((... vreau un politist tanar si...:D dezbracat :D :-" :-" ...macar pe jumate :D...=))=))=))

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Cum nu poate fi vorba de politisti? worried si eu ce admir si eu? sad...crying crying crying ...dezbrac unu in intersectie acolo si tot vad ceva big grin rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@maktub nu acum big grin ...asteapta sa mergem in intersectie...big grin acolo trebui tongue rolling on the floorrolling on the floor nici sa nu vada rolling on the floorrolling on the floor sa auda fluiere si vocile sexi ale politistelor rolling on the floor si sa nu poata sa vada nimic rolling on the floor rolling on the floor sa vezi ce "crapa" de oftica rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@dumnezeu te imbraci in politist? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro i-ai concediat pe naibaa...laughing pe'ala de azi dimineata de m-a "plesnit" cu amenda aia nu l-ai vazut sa-l concediezi? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor...eee poate am noroc maine dimineata...laughing rolling on the floor si jur ca il dezbrac rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor sigur nu-mi mai da amenda rolling on the floorrolling on the floor
@enigma si tu cum vrei sa arat ca rad big grin rolling on the floorrolling on the floor ce ai tu cu rasul meu? thinking am ras pana acum continuu...tongue vi tu repede sa imi "strici" treaba aici tongue rolling on the floorrolling on the floor
@maktub nu te lua dupa el...big grin cum zic eu e mai bine big grin

@bro politiste sunt imbracate bine pe vremea asta ca le ingheata piciorusele laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro neahh pe asta nu pui tu manuta...big grin big grin e al meu big grin rolling on the floorrolling on the floor s-a zis cu el daca il mai "prind" o data laughing sa vezi ce fac eu cu el rolling on the floor rolling on the floor imi iau revansa big grin big grin rolling on the floor
@psiholoaga si pe urma a baut apa la caine rolling on the floor pentru ca ii ramasese orezul intre dinti rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@isus iar eu nu vad rostul raspunsului tau aici...zau daca il vad...si mai mult ...nu vad rostul tau pe acest site. sunt nevoita sa repet ceea ce am zis mai devreme: Nu-ti place o anumita intrebare nu da un raspuns la acea intrebare (postare) pur si simplu abtine-te... fa-ti de lucru cu ceva...citeste un ziar...asta daca nu doresti sa fi mereu vazut cu ochii rai pentru raspunsurile pe care le dai si sa primesti numai stupizi (astea fiind voturi ) in cazul acesta pe cuvant ca nu ai nici un rost pe site-ul asta...asa ca incearca sa accepti toti userii acestui site asa cum sunt ...cu bune sau rele facem toti parte din acest "colectiv" si trebui sa ne respectam reciproc. sper ca am fost destul de clara.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro pai l-as dezbraca big grin rolling on the floorrolling on the floor sa vad mai imi da amenda pe urma big grin rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor tu ce crezi? tongue rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro ce rau esti... ofticatule rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor de unde sti tu ca-l ascunde? thinking big grin rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro ce rau poti fi maiii .....de unde sti tu ca nu are ce ascunde? big grin big grin rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@ardnaxur in sfarsit cineva care sustine cerintele mele big grin... ce noi nu vrem sa ne "clatim" si noi putin ochisorii? laughing
@bro era vorba de politisti de 1, 90 tongue tongue tongue na laughing sac sac rolling on the floor

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

As conduce si respecta regulile de circulatie de placere. N-as mai evita intersectiile mari, n-as mai face economie la benzina... laughing

| albastrel a răspuns:

Cred ca s-ar intampla mult mai multe accidente pentru ca barbatii vor fii mai atenti la politista sexi si sa isi stearga balele decat la pietoni si la drumhee hee

| Nastasia a răspuns:

E greu sa rezisti pe tocurihappy
Si ma intreb si eu de multe ori daca barbatii sunt intr-adevar "voiosi" in momentul in care li se ofera ocazia doar sa "contemple" nu sa si guste din ceea ce vad...happy
Concluzia o tragi tu singur!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anastasia, in cluburile de steaptease se rezuma la bautura si contemplarehee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu intotdeuna, Lolita.De exemplu mie imi place sa gust, nu sa admir si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, ai prins ideea, doar ca politistele tale sint cam imbracate si ar putea sa transpire dupa prea multe ore de munca rolling on the floor tongue
Oricum, de politisti nu poate fi vorba, tu esti cu mine, nu mai ai timp sa te uiti dupa ei, ca pe urma te las sa mergi pe jos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numar pana la trei si cand pocnesc din degete te vei trezi si nu-ti vei aminti nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde e intersectia asta, ca am ceva benzina de consumat?