| anonim_4396 a întrebat:

Ati vrea ca intersectiile sa fie dirijate de politiste tinere, frumoase si imbracate in pantofi cu toc, ciorapi negri, chilotzei si sutien negru, cravata si cascheta de politista rolling on the floor Care ar fi efectul? Ar conduce soferii mai atent, ar fi mai voiosi la serviciu si mai iubitori in familie? rolling on the floor tongue

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

N-ar fi mai atenti, pentru ca ei in loc sa se uite in trafic se uita la chilotzei negri de politistelaughingrolling on the flooriubitori in familie.hmm.nu prea.cred ca o sa stea si ore in plus la munca doar doar sa mai vada o data domnisoarele...laughing

haidi pahappy

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, ai dreptate, mai intii trebuie sa aiba ce sa ascunda rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro ce rau poti fi maiii .....de unde sti tu ca nu are ce ascunde? big grin big grin rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, da tu de unde stii ca are? Poate e ala care l-a vizitat pe doctor Ciomu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la urma unde e intersectia asta? Am zis destul de clar, bro, inainte sa duci copii la gradinita, sa iti iei tratamentul... offff!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maktub, ti-am spus si eu la fel de clar, duc copii la gradi, ca-mi plac la nebunie copii. Dupa care sigur, tratamentul obisnuit la terasa cu baietii... bere si mici, mici si bere si tot asa pina terminam tratamentu, apoi inapoi in in bratele talebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Vezi prea multe filme pentru adulți, ia-o mai ușor că îți crește tensiunea și nu vreau să te pierd și pe tine!
Pls, pls, pls.
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu vad cu ce m-ar afecta. Ar fi mai naspa daca ar fi dirijata circulatia de politisti de 1, 90m, bruneti, cu ochi albastri, cu zambet cald si muschi lucrati.
Daca vreau sa vad lenjerie neagra si pantofi cu toc, pot sa ma uit in oglinda, nu sa consum benzina pana la intersectie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legiuitoarea, pe mine n-o sa ma pierzi niciodata, am tensiunea perfecta si sint sanatos tun happy big hug
ardnaxur1961, eu am 1, 91 si ochi de ce culoare vrei, cind verzi cind albastri, pentru ca port lentile de contact laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@ardnaxur in sfarsit cineva care sustine cerintele mele big grin... ce noi nu vrem sa ne "clatim" si noi putin ochisorii? laughing
@bro era vorba de politisti de 1, 90 tongue tongue tongue na laughing sac sac rolling on the floor

| Vizitiul a răspuns:

Adriana_sw33ty-cred ca faci mari confuzii in ceea ce priveste tematica acestui site, daca ati ajuns sa postati intrebari de basm, intrebari din imaginatia voastra bogata, intrebari care sunt mai degraba distructive pentru acest site. Ai afirmat ca eu nu am nici un rost pe site, dar te intreb eu pe tine, ce rost ai tu pe site? eu chiar nu vad nimic iesit din comun la tine, vad doar o minte de copila care inca plange dupa papusa iei favorita. Nu te supara pe mine ca nu ai motive intemeiate, am spus doar adevarul.

mariana
| mariana a răspuns:

Imi pare rau Bro, daca stai in intersectie mai mult timp, "zgaindu-te" la politistele sexi, poti sa racesti, sa te traga curentul si nu cred ca ti-ar place; in plus cred ca, din cauza aglomeratiei nu prea ai putea sa le vezi asa de bine cum ti-ar place, motiv pentru care te invit sa-ti continui visul, pentru ca mai este pana dimineata.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Bro: Ok...propteste-te in intersectie si, poate trec si eu pe-acolo. Cu asa inaltime, e imposibil sa te ratez.
@Adriana: chiar zau...la noi nu se gandeste nimeni. Numai burtosi in prag de pensie, frate dau din haripi prin intersectii.
@isushristos:calmeaza-te...respira...incearca sa-ti imaginezi ca neuronul tau are nevoie de putina odihna. Nu mai sari asa la beregata, ca nu-i cazul.
In fond, uita-te si tu la ce categorie e pusa intrebarea.
Doar n-oi fi vrand sa gasesti aici panseuri savante despre nemurirea sufletului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Bine, m-am liniștit.
Te pup.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ete sa va zic, am vazut o politista ca asta, dar priveam printr-un dispozitiv care-ti permite sa vezi prin haine si-mi arata politistele in lenjerie, hi hi hihee hee tongue