| Eroare404 a întrebat:

Ati vrea sa traiti pe alta planeta?

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pentru o perioadă scurtă aş trăi pe Jupiter.Cică plouă cu diamante.Aş sta să iau câteva diamante, suficiente cât să trăiască bine şi stră-stră-strănepoţii mei.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, atata timp cat o sa fie o planeta care poate fi locuibila si nu ostila.

| AinştainIsBack a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu as locui pe alta planeta si daca nu ar fi locuibila si ar fi foarte ostila, numai sa plec de aici

| OhHYeEEaH a răspuns:

M-as muta pe Jupier. Acum serios, planeta aia are muzica de fundal. Pamantu` nostru ce are?