| StruțulSuprem a întrebat:

Pe ce Planeta ați vrea să trăiți?

9 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Fiindcă @Hammurabi a ales prima mea opțiune, aleg Arrakis, sursa mirodeniei. (Dune-Frank Herbert). Sau Marte, dacă ar fi ca-n John Carter...

| RAY a răspuns:

Exista tot felul de planete in univers, unele cu aur, efectiv ploua cu aur sau cu mercur sau cu diamante, universul este incredibil, as vrea sa calatoresc prin univers, sa cunosc natura

| Andreeush a răspuns:

Pe Venus happy

| SilentRain a răspuns:

Planeta Constanța, pentru ca e aproape de mare

| Hammurabi a răspuns:

Pandora.
Să o am mare, lungă și albastră.

| GoldenZenith a răspuns:

Exista vreo planeta doar cu pisici? thinking

| Steregoi a răspuns:

Pamant. Dumnezeu a creat Pamantul pentru a deveni un rai si se va implini scopul Lui Dumnezeu.

| Arakiss a răspuns:

Pe jupiter