| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce planetă trăiți? Câte grade sunt acolo?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe pluto, ca m-am saturat de caldura asta,-223 de grade celuis

| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa intrebi pe ce continent traim, fiindca toti oamenii traim pe aceeasi planeta numita: pamant!

Uite, eu traiesc in emisfera sudica, climat subtropical, unde acum este iarna si un pic cam frigut, avand cam +4 +5 grade Celsius noaptea, dar ziua urca pana la +20 de grade Celsius.
Abia astept sa vina vara, care aici este in perioada decembrie-ianuarie-februarie! :)
https://www.meteorologiaenred.com/ro/vremea-australian%C4%83.html

| SilentRain a răspuns:

Nu mai trăiesc de mult

| Brizbriz a răspuns:

Venus +475 de grade celsiushee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nibiru.

| ionur a răspuns:

Pe planeta lui Dumnezeu daca el a decis ca eu trebuie sa fiu aicia si acum aicia sunt.