Apache
| Apache a întrebat:

Au inceput sa imi apara pe ecran zeci de mii de avertsimente de antivirus calculatorul mi se misca in reluare, unitatea scoate niste sunete de zici ca a mancat sarmale si m-am chinuit o ora ca sa-l pornesc! a si mi-a expirat anitivrusul ieri! e posibil sa am virusi? sau a mancat pc-u meu ceva ce nu i-a placut?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Găseşte-i o parteneră. Se numeşte Licenţă de Antivirus.

pa, pa.

7 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Da-i niste paine prajita sa se mai stranga la burta

| Roby67 a răspuns:

Du-l la PC doctor, nu cumva sa aiba gripa porcina happy

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai clar decat atat, ce vrei? Ai avertismente, merge greu, haraie... De ce nu descarci un antivirus free si sa-l decontaminezi?

| asdD a răspuns:

Dezinstaleaza windowsulwinking cai gata.

| Revolt666 a răspuns:

Lol tiai **** calculatoru rau de tot
aruncal pe geam straight face

| bilexa a răspuns:

Inseamna ca windows-ul trebuie reinstalat si ar fi bine sa-ti iei si un antivirus ca e ieftin si te scapa de belele. Si poate ar fi bine sa-tiiei si un programel care curata erorile pentru data viitoare.

| Onny91 a răspuns:

Mai bine aruncal pe geamwinking