| cezar97 a întrebat:

Salut am o problema! Ieri am hotarat sa reinstalez windowsul pentru ca aveam virusi, iar astazi observ ca virusii sunt tot acolo si cand vreau sa instalez un antivirus nu ma lasa pornesc instalarea si sterge instalare si ma scoate afara.Nu stiu ce sa mai fac am luat malware bytes sau asa ceva imi scana zicea ca am virusi dadeam sai sterg dar tot degeaba! deci vreau sa-mi spuneti si mie ce sa fac si sa-mi dati un link cu un antivirus sau ceva sa scap de virusi happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu un scanner online, de ex.cel de la Bitdefender. Am mai indicat asta la un utilizator, care nu reusea stergerea virusilor cu Malwarebytes' Anti-Malware si a reusit. Succes si numai bine!

| eugenl a răspuns:

Da formatare totala la hard si nu doar la partitia sistemului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariez că nu ai un Windows original. Sau măcar unul decent. Probabil varianta de Windows pe care o ai acasă este o mizerie ordinară de pe net. Ia alt Windows, apelează la cineva de încredere.

| ForeverAloneGuy a răspuns:

Windowsul vine deja cu niste virusi. Cel mai bun lucru pe care il poti face e sa arunci calculatorul si sa-ti vezi de viata. Da funda!