| Christyne a întrebat:

Avem 2 camere lipite, camerele nu au geamuri ci doar usi opuse, o usa spre nord si una spre sud.In prima camera avem un bec iar in a doua camera avem 3 intrerupatoare. Avem voie sa facem drumul pana la camera cealalta doar o singura data nemai putand sa ne intoarcem.Cum ne dam seama care intrerupator aprinde becul?

9 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Daca sunt trei, poate cel mai aproape aprinde becul sau poate nici unul nu merge sau toate merg.

| Mwhahahaa a răspuns:

Exact ellenerolling on the floor

| ellene a răspuns:

Tu te duci la intrerupator, iar pe celalalt il lasi in camera alaturata...sa strige pana auzi tu daca s-a aprins sau nu luminalaughing

| ellene a răspuns:

Montezi o camera de filmat si tii minte ordinea in care ai apasat intrerupatoarele...vezi filmuletul si gata! ce buna sunt rolling on the floor

| lola a răspuns:

Le apesi pe toate?

| nexa a răspuns:

Poi daca sunt 2 ushi opuse, o luam inverslaughing

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Lasi usa deschisa si se vvede daca e apryns sau nu...big grin

| ATB a răspuns:

Poi stai in camera si dai foc la bec si il aprinzi ce atata chin cu intrerupatoare

| Christyne explică:

Problema se rezolva de unu singurlaughingNu cu ajutorul altcuiva.Deci esti singur/a in camerabig grin