| MCRgurl a întrebat:

Azi am fost la oftalmolog sa ma operez de hernie, dar dentistul n-a reusit operatia si m-a trimis acasa sad O sa mor de cancer?

9 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Ți-aș face eu pomană dar mi-e că o mânâncă Ashadow până vin invitații.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Pff,prostii...Zi mai bine ca vrei sa te lauzi la dom'soare ca cica "stii sa gatesti"

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai gresit cimitirul doar

| Ashadow a răspuns:

Nu,te va salva TBC-ul şi-ti vei petrece restul vieţii behaind ( termen popular pentru "tusind") sange cu ciuperci( ca sa pară mai interesant) asta pana când vei muri datorită unei raceli banale în urma contactarii virusului Hiv.

| dracu14 a răspuns:

Neah,pana la cancer te omoara sida de la piciorul amputat al cainelui femeii de servici a varului fratelui imparatului tiganilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai rade cu furculița.

| MCRgurl explică (pentru anonim_4396):

Nah frate.Eu ma rad cu lingurawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru MCRgurl):

Hahaha. băi să vezi minune. Deci îți văd răspunsul în "ultimele răspunsuri" dau click pe răspunsul tău, și tocmai îmi apare notificare că mi-ai comentat rolling on the floor Loool
(R.L.Î.T)Păi vezi, d-asta nici nu o să mori de cancer.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Nu.o sa mori de tromboflebitonicoza infectiocardiovascularizato-statica!
Nu-ti face griji, te trateaza Veve'winking