| GeorgeMihai a întrebat:

Ce se intampla daca nu ma operez de hernie inghinala.Dau un exemplu, nu ca as avea asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Oare de ce ne minti? Cine ar scrie o intrebare fara valoare doar ca sa umple paginile pe aici? Daca nu te operezi se poate complica si apoi arata si nasol; tu stii mai bine - nu ca ai avea asa ceva ci doar intrebai! Stii, imi plac oamenii care spun adevarul ca de mincinosi e plina lumea! Nu vrei sa fii o valoare? Mereu cu fofarlica! Te rog, scrie frumos tot ce ai si mergi la medic, daca tot ai! Un medic iti poate spune toate riscurile fiindca el le stie cel mai bine. Mult noroc in adevar!

| Andreea555012 a răspuns:

Pai boala poate avansa, indiferent care este.

| GeorgeMihai explică:

Mai Caro34 sau cum te-o chema...am pus intrebarea asta ca sa aflu un raspuns pentru cultura mea generala, nu are rost ca pentru o amarata de intrebare sa ma duc la dispensar.Asa ca termina cu injuriile astea de doi bani.Am zis clar in intrebare ca nu am nimic.