| 6Radu5 a întrebat:

Este operatia de hernie inghinala una periculoasa? Exista riscuri la unele varste? Este a patra oara cand ma operez.
URGENT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Operatia in acelasi loc repetata nu e asa buna, daca greseste si nu poate sa faca nimic poti ramane paralizat, trebuie sa fie chirurg bun sa nu dea gres

| 6Radu5 explică (pentru mgtow):

Pana acum a fost operatie clasica acum imi pune plasa.