| anonim_4396 a întrebat:

Azi am invatat o lectie importanta: sa nu-ti iei niciodata fusta cand bate vantul. laughing)
Voi ce ati invatat azi? Sau nu neaparat azi...
happy

Răspuns Câştigător
| Astaeparereamea a răspuns:

Azi am invatat o smecherie, daca vreau sa vad cracii unei tipe trebuie sa dau vanturi whistling whistling

| iwanttodestroytheworld a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Asta a fost cel mai amuzant raspuns pe care l-am primit. laughing) Meriti funda. happy

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa nu ma intarnesc cu fetele in wc publice, sa nu fac lipsa mare in hornurii de pe casa, sa nu fac lipsa mica sus pe stalp la 2250 de w, sa nu ma cred dumnezeu in borel ca sunt multi draci acolo, sa nu iubesc pisica ca nu pot sa fac ce fac si cu iubita ca ma zagarie, intr-un final multe

| RainmakerX a răspuns:

Mda...si eu am invatat ca daca vrei sa faci un bine cuiva fara sa primesti ceva in schimb atunci mai bine te abtii.
Cum asa?
Eram la piscina, toate dusurile erau reci in afara de cateva...i-am zis unui batranel ca intr-un loc dusurile aveau apa ceva mai calda si chiar asa era. Primul dus era spart.Eu stiam, am tipat ca un disperat "NUU, e spart..." prea incet insa, mosul a tras tare de robinet si ce crezi? A tasnit apa prin sparturi si i-a udat pe toti cei din jur, inclusiv pe 2 fete pe care le cunosteam si care se imbracasera atunci.Au mers acasa ude, bietele fete.
Asta am invatat. smug

| SergiuBoss11 a răspuns:

Deci tu erai fata aceea din statie careia i s-a ridicat fusta? ti-am facut poze:X

| SuckTheGod a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ea era... ai vazut ce bufniță avea sub fusta?

| iwanttodestroytheworld a răspuns (pentru SuckTheGod):

Vaaaaai. Nu-i frumos

| SuckTheGod a răspuns (pentru iwanttodestroytheworld):

Ce vina am eu ca ti bufnita sub fusta?

| vaporwave a răspuns (pentru SergiuBoss11):

creepshots
si eu fac
http://imgur.com/ydNQgwJ
mi-au si sters adminii intrebarea

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Eu i-am vazut doar buzele!

| SuckTheGod a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Asa pe sub aripile bufnitei.

| Weedier a răspuns:

Tie ti-o sufla vantul, mie mi se topeste de la caldura, deci tot cam acolo ajungem.winking