| Mişaaa a întrebat:

Bă. Da' terminați dracu' cu justin bieber.Se face T/A-ul de rahat. M'am săturat rolling eyes

Răspuns Câştigător
| bombănucleară a răspuns:

Da-i incolo. Oricum peste 5-6 ani o sa fie un bosorog si un afon si nu o sa il mai placa nimeni.Nu-i baga in seama pe astia cu Gaystin, nu-i incuraja sa continue.

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Spunele fanilor nu noua

| pinguinuVerde a răspuns:

Da' să ştii că contează şi întrebarea asta în plus...

Good job TPU, good job.Mai continuaţi să puneţi întrebăti din minut în minut cu Jb şi LadyJ, va fi un site extraordinat aşa.

Eu nu mă mai obosesc de acum să vă scriu answer la întrebările voastre cu ăştia doi, exageraţi. Mi-a tăiat tot cheful de TPU pentru toată viaţa.winking
Pa.

| Pralină a răspuns:

Nu numa Tu! Everybody s-a săturat! Numa ele nu!

| LastChance a răspuns:

Si eu m-am saturat. Ok, am inteles, facem glume, dar m-am saturat ca la fiecare intrebare sa vad numele "Justin Biber''. straight face

| Gumã a răspuns:

Asta e cel mai enervat.u_U

| Ade a răspuns:

Si eu dar na! Asta e planul lui LadyJeg! Vrea sa ne enerveze pe toti JB al ei, incat sa plecam! Si va ramane categoria Justin Bieber! Trebuie sa fim puternici! Sa ne unim fortele! Daca ele posteaza un comentariu urat noi postam de 10 ori mai mult! Sunt mult mai putine decat noi!

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

WTF straight face
Moda cu JB trece usor usor happy
Numai ca va fi ca,cu [scuza`ti`mi cacofoniablushing] Hannah Montana.
Ce doamne straight face
Asa cum au toate fetitele haine,ghiozdan,penar,pix,stilou cu hannah montana probabil asa va fi si cu astalalt.
De parca peste ceva timp nu va aparea altcineva si "strica" moda straight face
Adica toate fetele zic ca jb e viata lor,il iubesc alea alea chatterbox
Dar voi l`ati vazut vreodata in realitate?straight face
Adica wtf, care`i faza?raised eyebrows
Iubesti o persoana care n`ai vazut-o niciodata numai ca iti place nu stiu ce melodie.
Pfff...oh go on
Mai terminati mă!
Eu as lua hartie cu jb si m-as sterge cu ea straight face
Stiti voi unde whistling
Acum toate fanele infocate care spera ca jb vine la ele acasa si le zice "Paste Fericit" sa`mi dea stupid, nefolositorwinking.
Si nu cred ca sunt singura care gandeste asa!
In pana mea...