| pelu a întrebat:

Oameni buni o intrebare am si eu, cum se face ca de vreo 6 luni nu ma mai simt atras de nici o fata? nu am gasit oare persoana potrivita? nu simt atractie pentru ca m-am saturat de toate relatiile astea de rahat? ce dracu se intampla cu mine?

Răspuns Câştigător
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Totul e doar psihologie.
Tu in mintea ta ti-ai format un tipar de fata, iar cele din ziua de azi cu greu se pot conforma acelui tipar.
Nu mai zicem ca aparentele inseala.
Eu de multe fete la inceput nu am fost atras, din diverse motive, dar pe masura ce le cunosteam le lasa cu chimie.

Ce trebuie sa faci?
Da-ti doua palme educative ca sa produci un refresh la modul tau de gandire si de abordare a problemelor.
Dracul nu e chiar asa de negru cum pare happy

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate, laso naiii de dragoste fiindca in ziele noastre asa ceva nu mai exista si cred ca esti de acord cu mine. cel mai bun sfat pe care ti-l dau este acela sa ai relatii doar de distractie, sa NU pui suflet si sa nu lasi domnisoarele sa te calce in picioare

| neutrino a răspuns:

Momentan esti saturat, iti trebuie o pauza mai mare!

| MskDesign a răspuns:

Poate esti atras de barbati? Se poate intampla!

| pelu explică (pentru MskDesign):

laughing nu ai inteles nimic laughing sunt cu cineva si in prezent dar nu imi place indeajuns de mult laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru pelu):

Atunci dai cu flit si cauta ceva care sa iti placawinking

| BeatriceL90L a răspuns:

Nu este normal sa nu simti atractie fizica fata de o fata! Indiferent prin cate dezamagiri ar trece omul, trebuie sa se simta atras de sexul opus.

| NorbIdk a răspuns:

Este o perioada mai grea pentru tine. Odata ce simti ca te-ai saturat de "relatiile astea de rahat" e clar ca trebuie sa faci o mica pauza de la ele. Traieste-ti viata, bucura-te de ea cat mai poti, o sa iti vina si pofta de femei intr-un final. Cand o sa vina acea persoana care te merita, o sa vina si o vei vedea. Mult noroc si o zi faina iti doresc.

| Jasmin23 a răspuns:

Daca te-ai saturat inseamna ca ati este frica sa nu se repete relatile de rahat si te simti mai comfortabil singur. chiar tu spui ca te-ai saturat de relati d genu.