| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Ba TPU am si eu o intrebare :
La care ii place mo si foca /?

Răspuns Câştigător
| MerishorLoveGirl a răspuns:

Mie happy
Mai mult Mo.e mai amuzant...dar fara prea mult creierlaughing

10 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

La proşti...
True story

| βėan a răspuns (pentru Kazimir):

Tu ai dreptate.Dar spre mirarea mea CreativeMonkeyz au facut ceva bun. 3lar!

| Musique a răspuns:

Mie nu

| MâţulMov a răspuns:

Mi mie mie mie mie mie mei mie mie!

| ɔɐıɔ a răspuns:

La mata ii place.JET

| TheBoyTheCool24 explică (pentru ɔɐıɔ):

Sa sugi curu lu mata cu hartia igienica cu care ai sters-o la cur laughing

| Trinitas a răspuns:

La care ii place gramatica limbii romane?
Sigur nu tie.

| AnneBre a răspuns:

Bătuţilor în cap.

| HARDYteam2001 a răspuns:

Totul e mai amuzant...Cu pLa mea.

| Barbeqiu a răspuns:

Mo este un personaj amuzant,putin cam idiot, desenat pe masura. Iar foca este un personaj destept, gras...asa pare deoarece e desenat ca un tomberon..., si amuzant si el de felul lui. Acestia 2 au fost creati de catre comunitatea nu prea mare a creativemonkeyz, din unele motive s-au retras de pe youtube dar se pot vedea pe siteul lor oficial.Au ajuns pana la al 2 lea sezon happy.Mie imi plac sunt amuzanti cam la fiecare episod unele nau fost reusite dar toate ar fi de top.