| IonutzzaRalucutzza33 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam naspa laughing..dar...Va place melodia PIFTEL-mo si foca

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Sigur, si melodia lui Druidul, si Castravetele laughing sunt melodii bune toate, mai ales pentru distractie. Aveam ca ton de apel o replica de-a lor, cea cu spirt (nu pot sa scriu aici laughing )

15 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu am primit niciodata o fundita asa usor. Imi sta bine cu ea (o port la palarie) laughing Merci!

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Este cea mai tare. suuuuuuuuuuuuper amuzanta. mie mia aratato un coleg de la sch mai glumet. fundita now?

| MentalHolocaust a răspuns:

Asa pentru amuzament...da im place...dar nu ma dau in vant dupa ea.

| nursa a răspuns:

" Absolut! mai absolut ca Vodka!" laughingrolling on the floor

| IonutzzaRalucutzza33 explică (pentru nursa):

DA laughing)))) AI FUNDAA!

| IonutzzaRalucutzza33 explică (pentru nursa):

Nu mai ai tu funda! laughing

| Kapkha a răspuns:

Da este misto

Funda plshappy

| EverydayImShufflin a răspuns:

Clarlaughing

| iontz a răspuns:

Da,clar cum sa nu.

| vandoo85 a răspuns:

Sigur ca da