| Lilonca a întrebat:

Bah m-am intors ce mai faceti va mai aduceti aminte de justin bieber?

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Prietenul tau imaginar?

| Bogdanux a răspuns:

Te-ai reincarnat din idioata in super idioata?

| MyObsession a răspuns:

Taci dracu'
*hell yeah!*

| MyObsession a răspuns:

Mă.ştiţi ce cred eu?
Asta Lilocumpanameaochema este JustinBieberIsOnTPU.
Cum?
Păi are 2 conturi, presupun că pe contul acesta pune întrebări cu justin şi pe celălalt răspunde pentru întrebarea cu justin care o pune.
Asta deduc eu, voi ce părere aveţi?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Alt troll...

Get the FUCK out.

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori nu iti multumesc!

| ReallySomebody a răspuns:

Aaa.esti sora lu Dejitwinking.

| Downfall a răspuns:

Dar tu cine mai eşti, dragă? -_-

| NoNameJunior a răspuns:

Bahhhh!
nu.tu iti dai seama ca daca jignesti oamenii aiurea nimeni nu o sa te bage in seama! frateee! esti biancafetita 2!

| Dejit a răspuns:

Nuuu...Iar tu! Iti place sa ma enervezi, ase-i?

| Dejit a răspuns:

Yes, she says. She love you.
*Isi da seama ca vorbeste frumos.*
*Se da cu capul de pereti*
*Revine, vede iar raspunsul*
*Se repeta povestea*
Da mai du-te-n **** de contaminat!