| SmileToMe a întrebat:

Ce i-ati face lui Justin Bieber daca ati putea sa ii faceti orice?
Si daca ceri funda iti dau si funda

Răspuns Câştigător
| Jazzooohs a răspuns:

L-aş lega de scaun si i-aş pune rock la maxim. \m/
Să se înveţe minte ce-i aia muzică! devil

Fundă?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

I-as face o tunsoare de aia de cap de strut i-as face cunostiinta cu cosul de gunoi apoi las pune sa faca munca in folosul comunitatii ( sa linga trotuarele) apoi i-as rupe mana dreapta las dezbraca in pielea goala si l-as lasa singur in cusca cu lei imbracat intr-un costum de carne de gazela proaspata apoi daca nu moare il tin 3 zile inchis in masina de gunoi ( partea din spatE) si apoi. il calc cu trotinata pe organele de reproducere. daca mai traieste il leg de maini si de picioare si il inec intr-un bazin plin de excremente si mi de lucuri urate.

| AnneMarri a răspuns:

L-aş omorî în cele mai groaznice chinuri: nu i-aş mai de mâncare şi apă şi toată ziuă muzică rock pentru urechiuşele lui (la maxim!).

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Il trac de chiloti si ii pun in cap dupa ii tai degetele dupa ii scot rinichii si ii dau la catei si mai apoi il impusc de fata cu toti fanii.devil funda?

| NumePublicAnonim a răspuns:

L-as lega de un scaun si as turna in continuu apa intr-un pahar sa vad cat rezista pana face pe el, i-as da sa manance gandaci si l-as dezbraca in fata fanilor sai sa-l violeze pe rand fiecare(iti dai seama cati bani as stringe) devil

| Frunziix3 a răspuns:

Funda?

| Dean1996 a răspuns:

Daca as putea sa-i fac orice lui Bieber,as lua o prietena,as pune-o sa-l lege,si i-am pune numai Marilyn Manson, Black Metal, Rock si i-am sopti "Lasa-te de muzica" pe ritm de "Te Domin" laughing

| nikolikky a răspuns:

Eu l-as lua in brate si lasi smotoci, l-as strange de i-ar aplauda urechile.Si nu, nu vreau funda.

| Fiction a răspuns:

L-as sugruma.Numai bine! happy

| AG a răspuns:

Eu as fi prietena lui Monawarlaughing