| JustinBieber_8778 a întrebat:

Sunt Justin Bieber! happy Ce mai faceti?

22 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ooooooooooo,salutare Justin! Sunt Elvis, te astept pe la mine cat mai curand, sa mai stam si noi in povesti!laughing))

| Alissya97 a răspuns:

La curioşi blushing. Vrei şi tu?:*

| AndutzaAndu a răspuns:

*voce fan turbat după Beibere on * "Dă-mi id-ul tău! Sunt o fană înfocată de-a ta, ești cel mai bun, Justiiiiin!love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck"

| adi4ever a răspuns:

Buna Justin.Demult astept sa pot da de tine, si acum mi sa ivit ocazia vietiilove struck Cand vi si in Romanica? Numai am rabdare sa vin la concertul tau si sa iti dau in mecla aia de gay cu rosii, oua si castraveti! Asa salata numa pe mecla ta pot alcatui!

| adi4ever a răspuns:

@DoarEuAlxa: Mult talent.laughing

| fgch a răspuns:

Astia cu justin bieber sau mai stiu eu ce cantareti/actori de care sunteti indtagostit sau nu stiu c.Vedeti ca aveti si voi o viata, aveti putina grija de ea.Ah da, si in primul rand traitzio. Terminati cu prostiile astea. Doamne...

| SociallyDepressed a răspuns:

Bine.Nu vrei nişte ouă? Am ţinta mai bună decât prietenul tău de la concertu ăla smug

| Afdsa a răspuns:

Mă piş pe faţa ta.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Eu astept duminica, ora 00 : 00 sa inceapa evenimentu ala pe facebook : Anti Bieber Week smug

| Anndddra a răspuns:

Si eu sunt Madonnalaughing

| Anndddra a răspuns:

@Adrian: Buna astalaughing)

| SiSi13 a răspuns:

Si eu selena gomez laughing)

| MissFashion a răspuns:

Si eu sunt Selena Gomez cand ne vedem iubi?

| compaq15 a răspuns:

Iti dau dislike-uri pe youtube. mama, ce copil prost rolling on the floor. fumam glumele astea la gradinita

| Ramina a răspuns:

Saracu` de tine. laughing

| DirtyBlood a răspuns:

Tocmai te killaresc.
Tu?^^

| Sw1ngg a răspuns:

Beaver?

| JustinFanEu a răspuns:

Eu sunt usher. eu JB what`s up Man? lol nu cred jb nu vorbeste romana

| JustinFanEu a răspuns:

Lol bun raspuns elvis

| andreeayoyo a răspuns:

Ma pis pe tine laughing

| catalyn98_7901 a răspuns:

Ce justin bieber e roman si nu stim noi?

| catalyn98_7901 a răspuns:

Ce justin bieber e cumva roman si nu stim noi?