| anonim_4396 a întrebat:

Bai, credeti ca e bine ce am facut? Am refuzat sa merg la nunta cu pintul ca tin post si na... n`am vrut sa fiu >nesimtita:". Care vrea sa se duca in locul meo? Vedeti ca acum mai m`am invitat in luna de miere pe mess. dar nu vreau sa fiu o povara...happy

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

>mai m´am invitat
>m`am invitat
>m`am

Te-ai invitat singura?

| Gumã a răspuns:

Estii faaaataaa? straight face N`am stiut.big grin

| bombănucleară a răspuns:

Scz,dar eu tin regim.

| MiHaI a răspuns:

Mda toata ziua am stat cu el nu mai vreaulaughing

| JustMelavJustMe a răspuns:

Sincer as merge da' m'a invitat si pe mine.si toata gasca.stii ca William asta e de treaba...da' are o engleza sa'mi bag picioarelelaughing
J am vb si cu Kate Midelton aia' e sora mea geamana...si merg in luna de miere cu masina buniculuii meu, Gigi Becali, cu tata Eminem si mama Lady GaGa...Sor'mea e Selena Gomez si pe fratmiu, oaia neagra a familiei l'am lasat acasa ca l-am batut cu facaletzu' de-a ajuns in spital.e Gaystin Biberon! ce familie frumoasa am, nu?big grinMi-o dai pe-a ta puppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Comeandtellmesomething scuze e doar o gresesala, dar cum ceilalti au inteles cred ca si tu puteaiwinking! sau esti fana jb?

| Vikky_3218 a răspuns:

Pot sa merg eu? pot? haa?laughingrolling on the floor