| Floreenofficial a întrebat:

Care sunt perioadele in care ati observat ca sunt multi useri pe site?
O zi ( de luni pana duminica)
Si o perioada :dimineata, la amiaza, seara.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cei mai multi sunt categoric in serile de la sfarsitul saptamanii.
Insa mai avem si matinalilaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In perioada sarbatorilor si in weekend, cel mai multi sunt in parte a doua a zilei pana noaptea tarziu.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca perioada cand sunt mai multi useri pe site TPU este in perioada week-endului.

lolita
| lolita a răspuns:

Mereu sunt useri pe site dar sunt periade in care anumite varste sau clase predomina. dimineata intra cei care lucreaza, dupa amniaza cei care sunt la scoala si seara cei de la faculatate si toti ceilalti. prin urmare seara sunt mai multi. in weekend sunt mai multi adolescenti deaorece nu au scoala.

| Kyky a răspuns:

Am impresia ca sunt mai multi la sfarsit de saptamana decat in timpul saptamanii.
Iar in timpul saptamanii, parca sunt mai multi spre dupa-masa, seara. happy

| lololololol a răspuns:

Sambata si duminica dupa 17. 00