| Blenby a întrebat:

Vreau sa slabesc doar din sport stiu ce sa mananc si ce sa nu mananc.
niste exercitii seara la amiaza si dimineata un program luni-duminica

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrei un program atat de detaliat mai bine mergi la nutritionist. N-o sa stea nimeni aici sa-ti dea program de mese pentru ca nu cred ca e nimeni avizat in domeniu. Asa ceva doar un nutritionist iti poate da in functie de organismul tau.

| Blenby explică (pentru Adry05):

Nu-mi trebuie program il am deja. exercitii laughing

Bula
| Bula a răspuns:

Alergare 5km zilnic, dupa mancare.

| RAY a răspuns:

Mai putine calorii asta e cheia, indiferent de ceea ce manci conteaza caloriile, dar recomand carnea sa fie consumata de 3, 4 ori pe saptamana pentru ca tine de foame,legume, fructe, renuntarea la dulciuri, fast food, sucuri, chipurii, mezeluri etc
recomand insanity https://www.youtube.com/watch?v=NTEDDmCjd1k

| anonimg a răspuns:

Cel mai bun exercițiu este săritul peste masa de seară. De duminică până luni. ^_^

| DovleacTurbat a răspuns:

De ce te-ai antrena de 3 ori pe zi, 7/7? Te autodistrugi.

| R0byZ00r a răspuns:

NU ALERGA! Vei slabi intr-adevar, dar muschi, si putina grasime, incearca saritul corzii sau daca esti baiat box, daca esti fata date cu bicicleta, nu alerga pentru ca nu este deloc bine, insa daca mergi pe alergare, ai grija sa mananci foarte multe proteinte (oua, carne, branza) poti cumpara de la farmacie calciu ( este foarte bun ), si batoane proteice, astfel mai salvezi din tesutul muscular