| bossu18 a întrebat:

Cin estie o dieta de slabit de luni marti miercuri... duminica
dimineata la panz si seara si ora
mercii
primul raspuns dau funda big grin

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cea mai buna dieta din lume e una 100 la suta protenica fara carbohidtrati cu sport la intensitate maxima, dieta poate fi pe 2 saptamani sau pe viata dar desigur si cu fructe dupa 2 saptamani
uite asa dimineata alergi asa
incet 4 minute pauza 1 minut
moderat 4 minute pauza 1 minut
maxim 4 minute cat poti de rapid pauza 1 minut vreo 3 seturi sunt destule e dovedit stiintific asta nu scriu aiureli
isi recomand desigur si eu o fac la fel, iar seara vreo 2 seturi nu-i prea bine sa deranjezi somnul
nu-i mult 12 minute pe zi de sport

| Cosmin86 a răspuns (pentru Peaches):

Dieta disociata e o mare prostie, doar oamenii care s-au documentat ZERO in acest domeniu ar avea un nivel de inteligenta atat de redus incat s-o foloseasca.

Si legat de intrebare : daca voi vreti sa faceti treaba mancand "copy/paste" ca niste roboti ce zic altii, fara sa GANDITI DELOC, atunci sincer va meritati soarta.

Distrugere placuta, oamenii ca voi nu ar trebui sa fie primiti in spital cand au probleme.

| Peaches a răspuns (pentru Cosmin86):

Multumim pentru atentia si urarile tale. Sa ai o zi frumoasa!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Peaches):

Invata sa mananci ( dar pentru unii e mult prea greu si trebuie sa tina diete disociate ). O zi buna.