| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Bine, lui je ii place de un coleg iar el s-ar putea sa-si faca cont pe TPU si sa stea numai pe T/A! Yeeee! Dar acum: ce culoare de rochie sa port la nunta?
(e pentru nevastul real, nu secret)

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Purpuriu.

| NOBODY a răspuns:

Nu purta rochie, te face grasă.

Încearcă un costum din piele cu tub de dren.

| Furculingură a răspuns:

Credeam că îţi place de Smaili...

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Furculingură):

Pai ala e secret, ca nu se poate sa-i stric reputatia, si a zis sa imi gasesc nevast pentru imagine, de ala cunoscut. Ai inteles?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Am eu o rochie din fire de iarba! Ti-o vand pe doua ciuperci frumoase si trei boabe de grau.laughing

| ww2Totenkopf a răspuns:

Negru.

| Crâstoşelul a răspuns:

Nu ne pasă de colegul tău.

Du-te naibii cu rochia ta. happy

Eşti enervantă.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Şi noi te iubim roacăre.Şi mai iubim şi plăcinta cu brânză. happy

| Crâstoşelul a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mersî Iisuse. Ai lăv iu ţu.