| anonima0101 a întrebat:

zilele aceste trebuie sa ma duc la o nunta insa in acea zi sunt pe "stop" >:".Ce as putea sa fac in privinta asta avand in vedere ca trebuie sa port o rochie de culoare alba pe care am cumparat-o special pentru acest eveniment...Ce as putea face? crying

Răspuns Câştigător
| Criinna123a a răspuns:

Bună! kiss Cel mai bine ar fi să-ți iei OB,sau eventual un absorbant AlwaysUltra[Sunt foarte bune]. Să le verifici ceva mai des,și să le schimbi,tot la fel,mai des. Ai grijă să nu te pătezi când te schimbi! Dacă rochița e mulată,ai grijă ce fel de chiloți alegi,ca să nu se vadă liniile acelea. Nu lăsa menstruația să te supere! Sora mea vitregă,a avut menstruație la nuntă, și era foarte amuzată de asta! A avut foarte mare grijă, iar nunta ei, a fost perfectă, pentru că s-a distrat de minune!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu poti face nimic.Ai grija cum te ambalezi.

| Andreeac33 a răspuns:

Foloseste un OB sau un tampon de noapte pe care sa il schimbi foarte des si poarta niste chiloti care remodeleaza corpul adica care sunt de obicei folositi de femei mai plinute sau 2 perechi de chiloti. Sper ca am ajutat.