| Bubu93 a întrebat:

..
vad toti batrani ca vb prin fata blocului de sfarsitu lumi laughing
e o prostie
laughing... vreau si eu sa stiu sunt singuru care nu Crede In Sfarsitu Lumi?

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Sfarsitul lumii va fi candva. Crede-ma. Dar nimeni nu are cand sa stie. Sa stii ca inainte viata asta pe Terra, a existat o viata anterioara. Nu avem de unde sa stim de cand a inceput sau daca a existat, sunt presupuneri. Nu poti spune nici ca nu a existat.
Este la fel ca si extraterestrii. De ce sa NU existe? Exista si alte specii, nu numai oamenii, animalele, pestii si insectele.
Nu sunt nici informatii clare, dar nici neclare. Suntem undeva la mijloc.
Sfarsitul lumii nu poate fi cand spun mayasii, dar daca citesti Biblia, vei vedea ca Dumnezeu a spus ca va sfarsitul lumii. Poate fi si maine. Nimeni nu poate fi! Dar un lucru este cert, Sfarsitul Lumii va veni.

| qMisaki a răspuns (pentru qMisaki):

Nimeni nu poate stii cand * -.-

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Oare cine credeee? E o mare prostie!

| ɔɐıɔ a răspuns:

Mayasii aveau 4 calendare. 12.12. 2012 este sfarsitul celui de al 3-lea calendar. Asta nu inseamna sfarsitul lumii

| TakeItSlowXD a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Sfarsitul celui de al 3-lea calendar era pe 21.12. 2012.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru TakeItSlowXD):

Da.M-am grabit si nu am fost atent.

| Alrawan a răspuns:

Nici eu nu cred thinking Adică, mie una mi se pare o mare prostie o.o Măcar aşa mai pot face şi emisiunile de la tv nişte bani în + şi rating. Patetic happy Dacă e să murim, murim. oh go on Oricum noi suntem cu 30 de ani în urmă, deci mai avem de aşteptat până la sfârşit happy

| positivity a răspuns:

Bătrânii sunt mereu cei care cred în prostiile astea, poate pentru că sunt bătrâni şi nu prea mai au ce face.
Dar oricum, nu eşti singurul care nu a crezut în acest "minunat sfârşit".

| WhiteLife a răspuns:

Nu esti singurul, mai sunt din astia, dar se pare ca sunt mai putini decat ceilalti.

| TheStory a răspuns:

Nici eu nu cred.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Eh lasa ca vei vedea tu cand va veni pe 13.13. 2013 laughing

| schmoll a răspuns:

In 30 februarie

| Sh4dowD3ad a răspuns:

Nici eu nu cred rolling on the floor cum sa vina Sf lumi laughing