| meryyyyyyyy a întrebat:

Buna credeti ca azi va fi sfarsitu lumi?

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Normal...de asta stau pe net si vb cu tine

| Bogdanux a răspuns:

Nu, ne va salva Chuck Norris.

| Artemisia a răspuns:

God is in the TV!
Normal ca nu e azi.
Am repetat asta de 736537267397652467 ori pe TPU.
Sfarsitul lumii nu vine azi sau maine sau poimaine sau marti sau vineri sau whatever.
Sfarsitul lumii va veni pe nepusa masa.
Nu se stie cand va veni. Poate sa vina maine sau poate sa vina peste 250 de ani.
Totusi, eu propun sa se faca inca o categorie pe TPU care sa fie intitulata 2012/Apocalipsa thinking

| aliceinchains a răspuns:

Mi-ai amintit de un coleg care zicea azi : "Bai, azi murim! Acum!".

| Slavic a răspuns:

Sal. Stii crezi ca daca pui sfarsitul lumii sau apokalipsa care sunt aproape cele mai principale evenmente din TPU crezi ca esti popular ca toti iti raspund la intrebare... posi sa-mi pui stupid sau nefolositor mi-e tot una... posteaza intrebari inteligente nu jocuri pentru ocpii de 4 ani.

| Nolkyz a răspuns:

Da, pentru tine fac comanda speciala

| MâţaD a răspuns:

Dupa cum mi-am mai exprimat acum cateva zeci de minute parerea la o intrebare similara, daca ar fi adevarat acest lucru, ar fi trebuit sa murim pana acum de mai bine de 20 de ori.Adica serios, pisicile raman proaste pe langa noi cu, cele 9 vieti.

Răspuns utilizator avertizat
| danielcretu1980 a răspuns:

Da. exact.

Răspuns utilizator avertizat
| Banannie a răspuns:

Tu chiar crezi ca sfarsitu vine cand se asteapta toata lumea? Mai sunt o groaza de chestii prin care trebuie sa trecem. De exemplu eu sunt de parere ca apocalipsa va veni cand omul va descoperi teleportarea, leacuri pentru batranete sau cand clonarea umana va fi ceva ce va tine de rutina de zi cu zi. Ceea ce vreau sa subliniez este ca la un moment dat omul se va considera el atotputernic, atotstiutor si atotcunoscator si va considera ca sfarsitul lumii nu va mai veni niciodata, adica exact atunci nu va mai crede in nimic ci doar in fortele lui. Exemplele date de mine sunt relative, eu voiam sa subliniez ca sfarsitul asta care a innebunit pe toata lumea dupa parerea mea e la cateva mii de ani distanta. Am explicat cam vag sper sa nu fiu inteleasa gresit sau sa se creada ca n-am toate tiglele pe casa, era parerea mea.
Pace!

| 84738493 a răspuns:

Da tocmai de aia mi-am donat toate hainele si lucrurile saracilor! Am donat si casa unora care o aveau daramata! Ups, au venit niste copii sarmani langa mine, le voi dona laptopul si modemul deci pa`pa.
PS: Te sfatuiesc sa faci la felwinking

Răspuns utilizator avertizat
| MiniieKidda a răspuns:

Parka astia de la televizor si experti sunt DUMNEZEU numa D-zeu stie cand va veni
Pana atunci NU =]]!

| IDE a răspuns:

Pai normal ca nu! in 2012 vom murii!laughing nu, glumesc nu se stie SI ORICUM nu va fi prea curand. stai linistita happy

| Sissi_3625 a răspuns:

Eu nu cred ca va fi niciodata, astea-s doar inventii ale oamenilor.iti dau nota 10 pentru aceasta intrebare, imi dai funda?big grin