| PinguinuL a întrebat:

Bună
am 5 anişori love struck
am la grădiniţă o fată care are 4 ani.
îmi place de ea dar ea mi-a spus ieri ca nu se mai joacă cu mine sad
i-am dat o maşinuţă şi, şi o gumiţă cu surprize :d
dar tot nu vrea să fie prietena mea...
eu vreau să fac un copil cu ea.
ce să fac?

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

La 5 ani nu ai ce copil sa faci cu ea

| Bya132 a răspuns:

Amintirile mă chinuie!
Bă, acum îmi e clar de ce nu ajungi la raftul cu cereale thinking

| Dash a răspuns:

...rape her

| pinguinuVerde a răspuns:

Te duci în mijlocul grădinii sau, deschizi şliţul şi începi treaba.

Apoi o să moară fata aia de tine.Tot ai zis că vrei să faci un copil.

Distracţie plăcută smug

| PinguinuL explică:

@Bya123 ba ajung
da sunt al dracu'smug
sa ma luaţi in braţe happy

| LoL a răspuns:

Nici nu stiam ca ai dinaia

| bombănucleară a răspuns:

Ii dai un prezervativ si apoi o sa vrea ea sa faca treaba asta*nu cu tine, cu iubitul ei*

| pisoias a răspuns:

Lasa draga nu fi suparat.Mai bine fa unul din plastilina si-l adoptati amandoi.

| Ana213 a răspuns:

Ia-o cu incetul, prima data spune-i ca esti indragostit de ea si ca iti asumi riscurile si ca esti destul de matur, incat ai fi in stare sa plecati in lume si sa nu depindeti de nimeni, sa aveti viata vostra si sa va faceti un viitor frumos impreuna, ca o iubesti si nu ai realizat decat acum...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Eu_3289 a răspuns:

Asta e cea mai tare intrebarerolling on the floorhappyhappyhappy

| shanela a răspuns:

5 anisorikiss wow nici nu stiam de copiii credeam ca ii aduce barza dar in fine dai un pupic si o cuceresti si pe la vreo 15 ani poti sa faci copiilaughing

| Larisa a răspuns:

laughingtu la5anisori stii sa scrii? pe TPU? aha! cred ca am ramas cam in urma, am imbatranit!laughing