| k1nDeRs a întrebat:

TPU! Imi place enorm de o fata dar ea mi-a spus ca NU mai vrea sa mai vorbeasca cu mine, nu stiu din ce cauza...Ieri am fost frumos cu ea in parc am povestit iar azi cand am sunat-o a spus printr-o prietena deaiei ca nu mai vrea sa mai vorbeasca cu mine prin asta ce sa inteleg ca ma place sau chiar nu vrea o relatie

Răspuns Câştigător
| ToLoveRu a răspuns:

O poti intreba. Tinand cont ca tie chiar iti place de ea, de ce sa eziti?
Ii poti face un cadou micut prin care sa ii demonstrezi ca iti pare rau(in cazul in care ai gresit cu ceva).
Incearca sa te aproprii incetul, cu incetul de ea.

Daca as fi in locul asa as proceda.
Sper ca te-am ajutathappy