| anonim_4396 a întrebat:

Am super mare nevoie de ajutorul vostru! fara mistouri, caterinca si mai stiu eu raised eyebrows. multumesc de intelegere, astept raspunsuri si sfaturi. Baftaa thumbs up

14 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Păi nu ştiu ce să zic, sinceră să fiu cred că ar trebui să consulţi un doctor. Presimt că ai Alzheimer ( ''alţaimăr'' pentru proşti )

| ɔɐıɔ a răspuns:

Daca ai pune si intrebarea...
P.S. Jet de la t/a

| DrugFree a răspuns:

Aşa, şi mă rog, de ce să nu fac mişto? Cum poţi spune că i-ai dat hamsterului benzină? Sau că un nor ţi-a dat limbi!
Sau că o vacă are 79 de ţâţe. Cum se poate?

| AikkoxD a răspuns:

Baftă la ce? Ia marş de aici.

| lipitoOarea a răspuns:

Da`, care e intrebarea?

| CautNume a răspuns:

Si intrebarea ei este :Cand sa plec de la T/A? Am super mare nevoie de ajutorul vostru! fara mistouri, caterinca si mai stiu eu raised eyebrows. multumesc de intelegere, astept raspunsuri si sfaturi. Baftaa thumbs up
nu e asa?

| HepiBăluuns a răspuns:

Fara mistouri si caterinca la trivia/Amuzante? fato, tu ai probleme.

| HepiBăluuns a răspuns:

Multumesc de stupid, si eu te voi raporta la umatoarea intrebaredevil

| totElodia a răspuns:

Faptul ca intrebarea ta nu contine nici un "?", nu te face mai amuzanta.

| Mousey400 a răspuns:

Fă puţi!

| alex084752 a răspuns:

laughing))) pai si pana la urma de ce ai nevoie!?

| Niakit a răspuns:

Bă da' serioşi mai sunteţi -.-

| Niakit a răspuns:

@Rolf: nu stiam ca un vot inseamna chiar asa de mult pentru tine talk to the hand. tu mai bine intoarce.te la desenele tale si numai ameninta lumea aiurea thumbs up

| Wladutz a răspuns:

Mda inteleg problema ta thinking Fetito eti in mare incurcatura.E cred ca ei putea face un singur lucru, bafta!