| Borzos_Madalin_1996 a întrebat:

Sakut TPU am nevoie de ajutorul vostru in special mai mult de la fete am o iubita si o iubesc foarte mult de tot! cum pot sa-i arat asta si ca nu as insela-o nici o data plz astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| pazzo a răspuns:

E na love strucklove struck am trait s-o aud si p-asta rolling on the floor) nu ai insela-o niciodata zici a smug

| rebeca21 a răspuns:

Da de ce sa ii arati ca nu ai inselat-o, are dubii? daca da atunci ii foarte greu... incearca sa vorbesti cu ea cum ai facut si pana acum... incearca sa o convingi asa :d