| Bloody7777 a întrebat:

Buna am trecut in clasa a 8-a si mi-e frica la examenul de adimtere la liceu sad vreau sa intru la engleza intensiv prima clasa si multi de la noi din scoala au picat anul asta voi invata din greu sa imi iasa media peste 9.40
credeti ca voi trece la liceu sad?
scuze de categorie...

6 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

De unde să ştim noi? Vom ghici în palmă? Categoria, du-te la alta...

Răspuns utilizator avertizat
| sabilopod a răspuns:

Cu media 9.40 nu poti sa intri la niciun liceu. (t/a, ca sa nu crezi ca-s nesimtita)

| ISaidHelloToMe a răspuns:

In viata ta sa nu mai alegi T/A.
Si, ca sa iti raspund:
De unde dracu' crezi tu ca stiim daca tu treci la liceu sau nu?
T/A, dude, your life will be ok when you won't come back here.

| kosmyn98 a răspuns:

Ignorati si voi categoria poate a gresit zici ca sunteti marii critici ai romaniei a zis "scuze de categorie"
Asa, deci eu cred ca sigur o sa treci media 9.40 este o medie foarte buna depinde unde vrei sa te duci oricum cu media aceasta poti sa intri la cel mai bun liceu din oras la filologie intensiv engleza sau chiar la stiinte sociale
Bafta!winking