| Shinen a întrebat:

Ce se intampla daca, vreau sa dau la intensiv sau bilingv engleza(la anul), dau examenul, care, am inteles ca este in iunie, inainte de examenul de romana si mate, si cand dau examenul la romana si mate sa nu imi iasa media de admitere pentru liceul respectiv intensiv/bilingv engleza?

Răspuns Câştigător
| simonna a răspuns:

Daca nu ai medie nu intri la profilul respectiv si intri la urmatorul profil pe care l-ai scris pe lista aceea.Bafta!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, www.edu.ro
Pa, pa.