| Alëxąndŕą a întrebat:

legat de jocul webkinz as dori si eu sa im spuneti cum pot face rost de rochi din astea care nu poti sa le cumperi deunde fac si eu rost de ele? cred ca faci asa rost de ele cand te duci la aia sa it cumperi haine la masina de croitorie si bagi un fel de haine ca sa iasa asa si sa nu iasa asa cum iese indodeuna daca da care e reteta sa fac si eu cumva o rochie de aia o haina mai misto

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu bagama in lista de la webkinz numele meu dev utilizator e denike si pot sa va trimit haine!
asm o gramada de haine si daca vreti va dau si retetele de la haine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa apesi yutfd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaaaaa deschideti ochi proastelor no va dati seama ca daca ii spuneti toti sa aiba si la traiding room nu o sa mai puteti da schimbul deschideti ochi si uitati-va la pamant si webkinz e un site de cocalari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna! ma cheama andreea si reteta este pentru o palarie : pantaloni cu stelute + palaria vrajitorului + sapca carouri mov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va da-u eeu daca vreti n-am timp sa scriu mult da va spun ceva bluza cu stea mov bluzacu o ste verde blugi albastri cu doua buzunare sper sa va placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluza cu stea +bluza cu inima+blugi

| annammaryya a răspuns:

Pai stiu mai multe uite una:palarie de cawboi, ochelarii negri si pantofi de gala alb cu negru

| claudiu_5610 a răspuns:

Nu stiu scuze dar trg imi dai si mie site-ul webkinz trg?