| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu niste siteuri cu glume! Puteti sa mi dati cateva? Dau funda!(Pot fi si glume scrise drept comentarii!)

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pe tine ce te doare dacă, cauți?batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Te am pus pe tine sa rapunzi?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Am tot dreptul din lume să răspund la ce vreau și exact așa cum vreau. happy

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Funda?batting eyelashes

| Crâstoşelul a răspuns (pentru Naяutσ):

Ăăă... Nu.

| Naяutσ a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Taci. tu!
Gelosule tongue

| Crâstoşelul a răspuns (pentru Naяutσ):

Nu sunt gelos. Poate tu eşti gelos că tata mă iubeşte mai mult pe mine.

| єχcєєℓ a răspuns:

TPU nu e un site pentru a cere bancuri și alte chestii.Este un site care te ajută cu problemele adevărate sau cu sfaturi nu cu niște simple bancuri care le poți căuta pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Cioc, cioc!
-Cine-i acolo?
-Intrebare tampita!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tampita e mata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dat funda la carljohnson pentru ca el a dat doar siteurile si gata...nu e nesimtit si se cearta sau comenteaza! ceva in potriva? pot sa inreb ce vreau!

| moilolyta09 a răspuns:

E greu să cauţi pe google?!