| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

La vara oare cat ar costa un bilet la justin bieber preferabil in primul rand si cam prin europa pe unde aravea concerte? ca tati este de-acord sa imi invit toti prietenii si sa-mi tin ziua la un concert de-a lui bine ziua mea a trecut si mi-am tinut-o si la restaurant dar vroiam neaparat si lajustin si cum in 17 martie nu am putut cu scoala la vara pot... deci vreau cat mai multe raspunsuri daufundita si daca sunteti fani poate si o invitatie...

20 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Saracuta, trebuie sa ti-o zic eu, nu o sa mergi la nici un concert si nici nu o sa iti faci ziua acolo.

ps. Daca vine in Romania ne vedem acolo, o sa fiu fata aia care o sa arunce cu rosii in elwinking

| FucktheSystem a răspuns:

IloveJustinBieber : Copile tu ne crezi batuti in cap sau ce? Auzi laptop la 3 ani... la 3 ani nu stiai nici cum te cheama sau sa numeri si imi spui mie ca foloseai laptop. Poate taica-to si-a luat laptop cand aveai tu 3 ani si te-a lasat sa il atingi. Telefon cu touchscreen la 5 ani? Sa fim seriosi, la 5 ani dabia invatai sa scrii calumea in nici un caz sa folosesti un telefon pe touchscreen. Telefon cainelui? Cred ca ai baut apa de la caine inainte sa zici asta...

| Evusteffy a răspuns (pentru FucktheSystem):

Bai si sora mea foloseste laptopul de la 3 ani si la fl si telefonul cu touchscreen. Deci nu mai vorbi aiurea.

| Evusteffy a răspuns (pentru FucktheSystem):

Bai si sora mea foloseste laptopul de la 3 ani si la fel si telefonul cu touchscreen. Deci nu mai vorbi aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| DozeCuVisse a răspuns:

Cred ca esti fetita lu ``tata``...ori taicato e cu capu ori l-ai innebunit tu cu rahatu asta de justin biberon`! Ma rog. oricum tu esti dusa sau cred ca nu sti ce insemna 8miii de Euroo doar pentru un simplu rahat de concert cu un pusti de 16 ani care sa mai si ras in cap.`! Ap cred ca gandesti ca trebuie sa te duci in alta tara nu? Ma Rog.Hai Pa`!

| Deniiidk a răspuns (pentru DozeCuVisse):

Biberon auzi la ea..esti penibila fetita.la fel si panaramele tale happy Nu stiu ce aveti cu el. ok nu va place, dar tineti-va dracu gura! Copile de 12 ani care au descoperit internetul iar acum se dau mari si tari! Penibila mai esti!

| IloveJustinBieber_6148 explică:

Eu vorbesc serios si voinuma ajutati cu nimic...

| IloveJustinBieber_6148 explică:

Nu pricepeti ca nu ma preaintereseaza cat costa pentru. ca oricum tati o sa plateasaca as pute si eu dar nu vreau sa-mi cheluiesc banii de la banca si banii de buzunar pe care-i primesc zilnic nu cred ca sunt de-ajuns a da si daca tati imi spune ceva chiar o face ...ca la 3 ani cand mi-a luat primul meu laptop adevat sau la 5 anicand mi-a luat telefon cu touch screen si a trebuit sa-lcomande din alta tara sau cand i-am spus sa-i ia telefon lui puppy (catelusul meumaltipoo ) ...etc.

| IloveJustinBieber_6148 explică:

Deesteapto sunt adevarate si da puppy merita telefon este ca un copil si il duc si la coafor daca nu stiai si il dau si cu parfum

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Pfooai, esti varza.Ce om nebun ar dori sa mearga la un concert sa vada un rahat. Oricum imi pare rau pentru tine.
La revedere si un calduros FUCK YOU!

| Tasya05 a răspuns:

Heyy si eu sunt fana justin! Nu stiu sigur dar am auzit ca la vara va fi un concert in Romania! Abia ajteptt! Si pe mine ma lasa tata sa merg si o sa mai merg cu vreo 10 pr de ai mei... sper sa vina Justin in Romania! love struck:X

| Tasya05 a răspuns:

Aa si app un bilet este intre 50-150 lei. cred ca in primul rand cum vrei tu ar costa cam 100 de lei... dar din pacate justin a fost in Europa pe 4 martie ( a fost in Marea Britanie, Italia, Spania etc. ) dar sper sa treaca si prin Romania! sadsadsad:X

| Sky_6013 a răspuns:

Buna! Ehe pai um bile cam intre 7000-8000 euro, si daca te gandesti cu cu prietenii.

P.S: daca te intereseaza Biberonu' da concert in Canada la vara(sau cel putin asa cred, era o reclama pe un blog da in fine)

| Deniiidk a răspuns:

Eu sunt Belieber! Si ce inteligente sunt fetele care au injurat si l-au jignit! Meritati o diploma pe care sa scrie " Felicitari sunteti cele mai proaste de pe planeta ".

| lory_8089 a răspuns:

Sa-ti inviti toti prietenii? pai daca ai invita si 10 copii tot ar costa o gramada de banii ai innebunit? si in primele locuri ar costa si mai multtt poate dublu... daca vrei sa te lauzi asta nu este locul potrivit...

| lory_8089 a răspuns:

Doamne mai tremina cu minciunile ca nu te crede nimeni cand tu aveai 5 ani nu existau telefoane cu touchscreen si cainele tau are telefon pai tactu chiar asa de prost e?

| SweetCristina a răspuns:

Habar n-am dar sigur ca milioane si eu sunt fan Justinlove struck:*

| AnnaAnutzaMarya a răspuns:

I'm Belieber, too :3! Pai, are Believe Tour, si acum o luna mai erau doar cateva bilete in Turciawinking... In primele randuri ajunge la 100 euro un bilet, si daca vrei sa te duci si la Meet&Greet Justin Bieber, te costa 360-400 euro :d!

| mariab2701 a răspuns:

Păi, dacă vre în față un bilet costă 1200 lei